GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wielka uczta filmowa w lipcowej ofercie VOD platformy nc+

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-02 18:25 - czytano: 631 razy - dodaj komentarz
Wielka uczta filmowa w lipcowej ofercie VOD platformy nc+Takiego lipca w ofercie VoD nc+ jeszcze nie było. Już na początku miesiąca abonenci nc+ będą mogli zobaczyć brawurowego „Wilka z Wall Street” i tegoroczny thriller Władysława Pasikowskiego „Jack Strong”. Dwa tygodnie później do biblioteki VOD+ dołączy nagrodzony Oscarami za główne role „Witaj w klubie” i koprodukowana przez CANAL+ „AmbaSSada”. Ponadto, w serwisie SERIALE+ debiutuje „Fargo” oraz „Gomorra”.
REKLAMA
W lipcu użytkownicy VoD nc+ powinni zarezerwować sobie czas na prawdziwą filmową ucztę. Już od 1 lipca będą mogli obejrzeć nominowany do pięciu OSCARÓW, najnowszy hit kinowy Martina Scorsese „Wilk z Wall Street” oraz thriller polityczny Władysława Pasikowskiego „Jack Strong” z Marcinem Dorocińskim w roli najbardziej znanego polskiego szpiega okresu zimnej wojny Ryszarda Kuklińskiego.

„Wilk z Wall Street” to zrealizowana z lekkością i rozmachem historia Jordana Belforta i jego domu maklerskiego Stratton Oakmont. Belfort, w którego wcielił się Leonardo Di Caprio, zaczynał od obwoźnego handlu mięsem i owocami morza na Long Island, by po 10 latach zarabiać kilkadziesiąt milionów dolarów rocznie i zarządzać tysiącem maklerów. W 1998 roku FBI udowodniło mu oszustwa finansowe, w tym pranie brudnych pieniędzy. Belfortowi groziło 30 lat więzienia. W zamian za zeznania przeciwko innym oszustom z Wall Street skazano go tylko na 4, z których odsiedział  jedynie 22 miesiące. Nie stracił tego czasu. Spisał swoje wspomnienia i wydał bestseller. Film oparty na życiu Belforta to również dobry interes - „Wilk z Wall Street” zarobił na świecie blisko 400 milionów dolarów, w Polsce obejrzało go w kinach ponad 960 tysięcy widzów. Mniej łaskawa była dla „Wilka” Amerykańska Akademia Filmowa – z pięciu nominacji do Oscara, m.in. za role Di Caprio i Jonaha Hilla, żadna nie zamieniła się w złotą statuetkę. Oprócz nominowanych brawurowych kreacji Di Caprio i Hilla w produkcji Scorsesego można zobaczyć Margot Robbie w roli żony Belforta oraz w świetnym epizodzie  - Matthew McConaugheya.

Amatorzy nietuzinkowych biografii z pewnością będą zadowoleni z możliwości obejrzenia thrillera politycznego Władysława Pasikowskiego „Jack Strong”, filmu który pojawił się w kinach zaledwie 5 miesięcy temu. Jest to mieszanka dramatu psychologicznego i sprawnie zrealizowanego kina akcji, które trzyma w napięciu do końca. Bohaterem opowieści jest Ryszard Kukliński (w tej roli Marcin Dorociński), oficer Ludowego Wojska Polskiego i zastępca szefa Zarządu Operacyjnego Sztabu Generalnego WP w czasach PRL. Mając dostęp do najpilniej strzeżonych tajemnic państwowych, w 1972 roku Kukliński nawiązał tajną współpracę z CIA, stając się najsłynniejszym szpiegiem okresu zimnej wojny, a jednocześnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej historii. Podczas trwających 5 lat przygotowań do produkcji filmu korzystano z pomocy Davida Fordena (w tej roli Patrick Wilson), oficera operacyjnego CIA, nadzorującego działalność pułkownika. Krytycy chwalili film za dbałość o szczegóły w przedstawieniu rzeczywistości PRL oraz realizację scen pościgów z hollywoodzkim rozmachem. „Jack Strong” okazał się także wielkim sukcesem komercyjnym - obejrzało go w kinach ponad 1,1 miliona widzów.

Od 14 lipca ofertę VOD nc+ wzbogaci głośny, obsypany nagrodami film „Witaj w klubie” Jeana-Marca Vallée, a od 18 lipca koprodukowana przez CANAL+ „AmbaSSada” -  komedia Juliusza Machulskiego.

Warto także wymienić dwa tegoroczne seriale, które wkrótce dołączą do serwisu SERIALE+. Od 1 lipca w jego ofercie pojawi się „Gomorra”, włosko-niemiecka produkcja zrealizowana na podstawie książki Roberta Saviano, opowiadająca o kulisach działalności najpotężniejszej włoskiej mafii w Neapolu a 21 lipca abonenci nc+ będą mogli oglądać produkowany przez braci Coen i oparty na ich filmie z 1996 roku serial „Fargo” z doskonałą rolą Billy’ego Boba Thorntona.

Wszystkie tytuły z oferty VOD+ są dostępne w cenie 9,90 zł.
Źródło: nc+
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: