GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Huawei wspiera rozwój studentów polskich wyższych uczelni technicznych

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-26 16:43 - czytano: 654 razy - dodaj komentarz
Huawei wspiera rozwój studentów polskich wyższych uczelni technicznychFirma Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), nawiązała współpracę z pięcioma uczelniami technicznymi w Polsce. W ramach współpracy, uczelnie biorą udział w międzynarodowym programie Huawei „Seeds for the Future” wspierającym edukację technologiczną oraz studentów uczelni w ich dalszym rozwoju. Dziesięciu z nich weźmie udział w warsztatach technologicznych w siedzibie głównej Huawei w Shenzhen w Chinach. Studenci będą mieli także możliwość rozwoju zawodowego
REKLAMA
w Huawei Polska.

Program „Telecom Seeds for the Future”, który wspiera zawodowy start absolwentów wyższych uczelni technicznych i ich pozycję na rynku pracy, rozpoczął się na początku czerwca. Dwutygodniowy wyjazd do Chin planowany jest w drugiej połowie sierpnia.

Podczas wyjazdu do Shenzhen studenci wezmą udział w warsztatach technologicznych dotyczących innowacyjnych rozwiązań na rynku ICT. Oprócz warsztatów, wyjazd będzie także okazją do poznania kultury Chin w ramach tygodniowego pobytu w Pekinie.

- Program „Seeds for the Future”, realizowany w ramach globalnej strategii zaangażowania Huawei w rozwój nauk ścisłych i nowych technologii, to kontynuacja naszych wieloletnich już działań na rzecz rozwoju polskiej edukacji technologicznej. Program również realnie wspiera zawodowy start absolwentów wyższych uczelni technicznych, oferując zatrudnienie w Huawei Polska – powiedziała Jolanta Stryjczak, Corporate Communications & PR Manager, Huawei Polska.

W programie udział biorą:
 1. Politechnika Warszawka;
 2. Politechnika Wrocławska;
 3. Zachodniopomorski Uniwersytet technologiczny w Szczecinie;
 4. Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie;
 5. Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.
Na warsztaty do Chin wyjedzie łącznie dzięsięciu studentów. Wyłonienie zwyciezców programu pozostaje po stronie poszczególnych uczelni. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na początku lipca 2014 roku.
Źródło: Huawei
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: