GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung Irena Women’s Run rusza już po raz piąty

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-24 15:27 - czytano: 908 razy - dodaj komentarz
Samsung Irena Women’s Run rusza już po raz piątyW tym roku firma Samsung po raz kolejny aktywnie rozpoczyna lato. Już 29 czerwca w samo południe z warszawskiej Agrykoli ruszy największy polski bieg kobiet, Samsung Irena Women’s Run, którego ideą będzie promowanie zdrowego trybu życia wśród Polek. Bieg Samsung Irena Women’s Run na dobre wpisał się już w kalendarz imprez sportowych w Warszawie. Jest to idealna okazja, aby w miłej atmosferze spędzić aktywnie dzień i rzucić wyzwanie swoim możliwościom.
REKLAMA
Zarówno pasjonatki, jak i amatorki biegania będą mogły razem przeżyć to wyjątkowe święto kobiecego sportu.

Panie będą miały do pokonania pięciokilometrową, atestowaną trasę, która poprowadzi je przez urokliwe ogrody Łazienek Królewskich oraz główne ulice Warszawy - Aleje Ujazdowskie, Belwederską, Piękną i Myśliwiecką. Czas biegu każdej z uczestniczek zarejestrowany zostanie przez jednorazowy chip, zintegrowany z numerem startowym. Na podstawie osiągniętych wyników, organizatorzy przygotują klasyfikację generalną wszystkich kobiet, które wystartują w biegu oraz przekroczą linię mety. Na trzy najlepsze zawodniczki będą czekały nagrody, natomiast zdobywczyni pierwszego miejsca otrzyma również puchar. Dodatkowo, wszystkie uczestniczki odbiorą na mecie pamiątkowy medal, a ze strony internetowej będą mogły pobrać certyfikat ukończenia biegu.

Patronką honorową biegu jest Irena Szewińska, wielokrotna medalistka olimpijska, jedna z najwybitniejszych lekkoatletek w historii sportu. Mistrzyni pragnie promować swoją osobą zdrowy tryb życia i postawy prospołeczne wśród Polek, dlatego w biegu może wziąć udział każda kobieta, bez względu na aktualną kondycję fizyczną. -  Już 29 czerwca będzie można uczestniczyć we wspaniałej inicjatywnie i wspólnie wszystkie biegnące kobiety będą mogły zademonstrować jak ważna jest promocja zdrowego trybu życia. Zapraszam wszystkie panie na start! – mówi Irena Szewińska.

Imprezę poprowadzi Przemysław Babiarz, jeden z najlepszych polskich komentatorów sportowych, który swoim żywiołowym komentarzem wprowadzi uczestniczki w świat prawdziwych sportowych emocji. W inicjatywę zaangażowana jest również Katarzyna Rogowiec, wielokrotna medalistka paraolimpijska, prowadząca fundację wspierającą rozwój osób z niepełnosprawnością. - Jestem dumna, że nasza fundacja jest częścią tegorocznej edycji Samsung Irena Women`s Run. Ten wyjątkowy bieg wpisał się już w kalendarz sportowych wydarzeń w Warszawie i co roku angażuje setki świadomych kobiety, które chcą wesprzeć promowanie zdrowego trybu życia – mówi Katarzyna Rogowiec.

Samsung Irena Women’s Run jest także partnerem drugiej edycji Festiwalu Strefa Ciszy - jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych tego lata. Oznacza to, że na trasie biegu, uczestniczki będą wspierane najwyższej jakości podkładem muzycznym w postaci orientalnych rytmów zespołu Naneli Lane.

Aby wziąć udział w biegu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej biegu www.biegkobiet.pl i wnieść opłatę rejestracyjną w wysokości 49 zł. Opłata obejmuje pełny pakiet startowy, czyli profesjonalną koszulkę do biegania, jednorazowy chip do pomiaru czasu oraz gadżety i upominki od sponsorów. Część dochodu ze sprzedaży pakietów zostanie przeznaczona na fundację Katarzyny Rogowiec.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: