GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

myPhone 3200. Najtańszy Dual SIM z kamerą w Biedronce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-18 16:15 - czytano: 1778 razy - dodaj komentarz
myPhone 3200. Najtańszy Dual SIM z kamerą w BiedronceCzy telefon za 59 zł jest wart uwagi? Firma myPhone modelem myPhone 3200 udowodniła, że może tak być. Telefon myPhone 3200 z funkcją Dual Sim, kamerą oraz bluetooth nie tylko jest tani, ale i intuicyjnie prosty, trwały i przyjemny dla oka. Jeżeli szukacie telefonu dla dziecka, na wakacje bądź na działkę, rozważcie zakup tego urządzenia. Pomoże Wam w tym karta startowa TuBiedronka i 200 minut gratis do wykorzystania w ciągu 10 miesięcy.
REKLAMA
myPhone 3200
myPhone
myPhone 3200 to zwyczajny telefon bez niepotrzebnych udziwnień, z wbudowanymi i zainstalowanymi podstawowymi funkcjami, które spodziewacie się znaleźć w telefonie (nie mylcie ze smartfonem!).

Kolorowy wyświetlacz 1,8”, klawiatura, moduł Bluetooth 3.0, kamera VGA, uzupełnione zostały odtwarzaczem plików audio, dyktafonem, kalendarzem, kalkulatorem i latarką. Zainstalowano również złącze kart pamięci microSD, co wydatnie zwiększa możliwości wykorzystania 3200 jako odtwarzacza MP3. Wszystko to zostało zamknięte w ładnej i estetycznej obudowie wykonanej z twardego plastiku wykonanej w jednej z trzech wersji kolorystycznych.

Ważnym atutem tego telefonu jest obsługa dwóch kart SIM. Funkcja ta sprawdza się szczególnie podczas podróży zagranicznych, gdy oprócz karty z zazwyczaj używanym numerem korzystamy z karty lokalnego operatora. Telefony z tą funkcją myPhone ma w swojej ofercie już od niemal 6 lat.

myPhone 3200 wyposażony został w baterię o pojemności 800 mAh. Pozwala ona na przeprowadzenie aż do 20 godzin rozmów oraz wytrzyma w stanie czuwania do 10 dni, bez konieczności ponownego ładowania.

myPhone 3200 w erze coraz potężniejszych smartfonów jest bardzo mały. Niewielkie wymiary i waga, wyświetlacz i aparat też nieznaczące, bateria będąca co najwyżej połową tego, co znajdziecie w smartfonie. Jednak gdy zestawimy te wszystkie parametry z jeszcze jedną niewielką wartością – ceną – wszystko nabiera zupełnie innego wyglądu. W sieci sklepów Biedronka myPhone 3200 z dołączoną kartą startową sieci TuBiedronka kosztuje tylko 59 złotych. W sprzedaży od 20 czerwca, ilość telefonów ograniczona.

Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
Źródło: myPhone
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: