GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Firmy Samsung i Marvel Entertainment ogłaszają nawiązanie globalnej współpracy

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-17 15:41 - czytano: 561 razy - dodaj komentarz
Firmy Samsung i Marvel Entertainment ogłaszają nawiązanie globalnej współpracySamsung Electronics Co., Ltd. oraz Marvel Entertainment ogłosiły rozpoczęcie nowej, globalnej współpracy. Dzięki kreatywnej kampanii wykorzystującej zalety różnych mediów, w tym filmu i technologii cyfrowej, firmy Marvel i Samsung zintegrują swoje marki w unikalnych, interesująco opracowanych produktach. W ten sposób będą mogły razem dotrzeć do swoich odbiorców, oferując to co najlepsze z obydwu marek.
REKLAMA
W ramach kampanii nastąpi scalenie różnych światów, jakie kryją się za markami obu producentów, które podkreśli przenikanie się technologii Samsung z wizualną narracją Marvel. W wyniku tego użytkownicy uzyskają dostęp do treści multimedialnych i szansę przeżycia czegoś niepowtarzalnego.

- Firmę Samsung bardzo inspirują historie, jakie wiążą się z naszymi produktami, oraz odbiorcy, którzy z nich korzystają - przyznała Younghee Lee, wiceprezes ds. globalnego marketingu w firmie Samsung Electronics, odpowiedzialna za dział komunikacji mobilnych - Nawiązanie współpracy z firmą Marvel daje nam okazję do ciekawszego wykorzystania naszej wiodącej pozycji w branży wyświetlaczy przenośnych. Dzięki niezwykle bogatemu światowi rozrywki stworzonemu przez firmę Marvel użytkownicy tabletów i telefonów Samsung GALAXY będą mogli w pełni korzystać z zalet oferowanych przez nasze produkty.

Firma Marvel z wielką chęcią przyczyni się do popularyzacji światowej klasy treści multimedialnych wśród naszych fanów, zaś firma Samsung wykazuje podobny entuzjazm, jeśli chodzi o dostarczanie kreatywnej rozrywki. Jest to dla nas wielki zaszczyt, że możemy wykorzystać znakomite produkty lidera technologii mobilnych do popularyzowania swoich treści multimedialnych! - przyznał Bob Sabouni, wiceprezes ds. globalnej współpracy i marketingu w firmie Marvel.

Za sprawą bliższej współpracy firm Samsung i Marvel możliwy będzie dostęp do różnego rodzaju materiałów ekskluzywnych i niestandardowych produktów firmowanych obiema markami. Pozwoli to również wspólnie przeprowadzać animację wydarzeń i umożliwi integrację na płaszczyźnie filmowej.

Niezrównana rozrywka i materiały ekskluzywne
Wraz z debiutem rynkowym tabletu GALAXY Tab S firma Samsung zacznie udostępniać dużą ilość materiałów o ograniczonej dostępności. Użytkownicy tabletów GALAXY Tab S będą mogli skorzystać z trzymiesięcznej, bezpłatnej subskrypcji usług Marvel Unlimited, zyskując w ten sposób dostęp do bogatej biblioteki cyfrowej komiksów Marvel. W ciągu następnego roku klienci firmy Samsung uzyskają wcześniejszy dostęp do zwiastunów nowych produkcji filmowych Marvel, które mają pojawić się w kinach w 2015 roku, takich jak Avengers: Age of Ultron, klasycznych filmów krótkometrażowych Marvel One-Shot, a także wielkiego zbioru innych produkcji.

Produkty przeznaczone dla superbohaterów
Aby uzyskać jeszcze większe korzyści z nawiązanej współpracy, obie firmy planują opracować nowe produkty w postaci wydawnictw, filmów, gadżetów itp.Dzięki innowacyjność i kreatywności obu firm świat urządzeń mobilnych Samsung zostanie płynnie zintegrowany z uniwersum fikcji Marvel, w wyniku czego użytkownicy będą mogli docenić nowe, wspaniałe możliwości, jakie zyskują dzięki urządzeniom przenośnym.

Premiera została zaplanowana na 1 maja 2015 roku w USA, za produkcję filmu Avengers: Age of Ultron odpowiada Kevin Feige. Wśród producentów wykonawczych znajdują się takie osoby jak Louis D’Esposito, Jeremy Latcham, Victoria Alonso, Patricia Whitcher, Alan Fine, Stan Lee czy Jon Favreau. 
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: