GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wielka mobilizacja - T-Mobile otwiera sezon na aktywne pomaganie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-13 17:43 - czytano: 731 razy - dodaj komentarz
Wielka mobilizacja - T-Mobile otwiera sezon na aktywne pomaganieSport daje przyjemność? Pozwala być w świetnej formie? Teraz bycie aktywnym może również dać satysfakcje z pomagania dzieciom – wystarczy przyłączyć się do drugiej edycji akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami! Będąc w teamie PMK wszyscy użytkownicy smartfonów zbierają kilometry dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam! Podczas pierwszej edycji akcji zebrana została imponująca liczba 41 milionów kilometrów – w tym roku planowane jest pobicie tego rekordu!
REKLAMA
Dzięki T Mobile kolejny milion złotych może trafić do dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Akcja startuje 14 czerwca!

Już w najbliższą sobotę, 14 czerwca firma T-Mobile Polska zainauguruje drugą edycję akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Zeszłoroczny sukces należał do blisko 250 tysięcy aktywnych uczestników. W tym roku idziemy na rekord. Partnerami tegorocznej akcji są: Telewizja TVN, Radio RMF, Grupa Onet, Endomondo oraz firma Sony, producent wodoodpornego smartfona Sony Xperia Z2. Start akcji odbędzie się równolegle na kilku poziomach – poprzez aplikację Endomondo Sports Tracker, zaktualizowaną stronę internetową akcji, profil na Facebook’u oraz podczas pierwszego z serii eventów wspierających akcję – pikniku w warszawskim parku Agrykola.

Do akcji Pomoc  Mierzona Kilometrami może dołączyć każda osoba, która poprzez swoją aktywność sportową chciałaby wesprzeć niepełnosprawne dzieci. Wystarczy na swój smartfon pobrać darmową aplikację Endomondo Sports Tracker, wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję - wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rolkach lub na wózku inwalidzkim i rozpocząć zbieranie kilometrów!  Na koniec wszystkie przebyte kilometry T-Mobile Polska zamieni na wsparcie finansowe dla podopiecznych Fundacji TVN nie jesteś sam – dzieci, które pomimo niepełnosprawności chcą wrócić do aktywności fizycznej. Może to być nawet 1 milion złotych!

- Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami, której pomysłodawcą jest T-Mobile Polska, to tysiące osób zaangażowanych w aktywną pomoc na rzecz podopiecznych naszej Fundacji. W 2013 roku przeznaczyliśmy na rehabilitacje dzieci ponad 4 miliony złotych, z czego jedna czwarta  tej kwoty pochodziła właśnie od T-Mobile – za co jestem niezmiernie wdzięczna. Pomoc Mierzona Kilometrami pokazuje, że sport pozwala nam nie tylko utrzymać dobrą formę fizyczną, ale może pomóc w powróceniu do formy innym. To wspaniała inicjatywa, do której gorąco zachęcam. – mówi Bożena Walter, Prezes Fundacji TVN Nie jesteś sam

- U podstaw naszej akcji leży aktywne pomaganie. To co istotne, to fakt, że nie trzeba uprawiać wyczynowo sportu aby być częścią naszego teamu. Nie ścigamy się, nie współzawodniczymy, ale współpracujemy w osiągnięciu szczytnego cel – wsparciu  podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Za sukcesem pierwszej edycji akcji stało 250 tysięcy osób!  Mamy nadzieję, że w tym roku liczba aktywnie pomagających osób wzrośnie! Liczymy na każdego!  – dodaje Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej

Do akcji mogą dołączyć wszyscy posiadacze smartfonów, bez względu na sieć do której należą. Liczy się zaangażowanie każdej osoby. Będąc aktywnym pomagamy dzieciom niepełnosprawnym ruchowo, które pomimo ograniczeń chcą powrócić do aktywnego życia. Dzięki T-Mobile kolejny milion złotych może trafić do podopiecznych fundacji. Wystarczy pobrać darmową aplikację Endomondo Sports Tracker, wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję - wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rolkach lub na wózku inwalidzkim i rozpocząć zbieranie kilometrów!

Rozwiązanie to działa na wszystkich smartfonach z systemami Android, iOS, Windows Phone i BlackBerry 10. Aplikację należy uruchamiać zawsze podczas aktywności fizycznej, dzięki czemu program zliczy przebyty dystans i doda go do całkowitej puli kilometrów pokonanych przez uczestników akcji. Warunkiem koniecznym do prawidłowego działania aplikacji jest włączony odbiornik GPS w telefonie – tylko w ten sposób możliwe jest zmierzenie przebytego dystansu.

- Dzięki technologii mobilnej możliwe jest połączenie wysiłku wielu osób i wspólne osiągnięcie celu -  wsparcie podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. To co istotne w naszej akcji, to fakt, że nie trzeba uprawiać wyczynowo sportu aby pomagać. Tutaj każdy kilometr  ma znaczenie. Za sukcesem pierwszej edycji akcji stało 250 tysięcy osób!  Mamy nadzieję, że w tym roku liczba aktywnie pomagających osób wzrośnie! Liczymy na każdego!  – mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej.

- Dla Sony najważniejsze jest 'kando' czyli dosłownie tłumacząc ‘poruszanie  ludzi emocjonalnie'. To jest nasz cel – nie sama innowacja technologiczna, ale właśnie wywołanie pozytywnych emocji i uśmiechu na twarzach klientów. Dlatego chętnie uczestniczymy w akcji ‘Pomoc Mierzona Kilometrami’ z T-Mobile – dodaje Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland, Sony Mobile Communications.

Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami potrwa od 14 czerwca do 28 września 2014 roku. Całość podzielona będzie  na 8 dwutygodniowych etapów, w ramach których obędzie się seria eventów wspierających. Każdy z  etapów to nowe wyzwanie tj. liczba kilometrów, jaką w ustalonym czasie powinni pokonać  uczestnicy akcji oraz kwota zostanie przekazana na Fundację TVN Nie jesteś sam za sprostanie wyzwaniom. Pierwsze zadanie dla uczestników to 10 milionów kilometrów do pokonania w 2 tygodnie, za które do puli trafi 30.000 tysięcy złotych.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: