GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wybór Bitdefendera: 5 geekowskich gadżetów, które pokochasz

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-10 18:24 - czytano: 2876 razy - tylko 1 komentarz
Wybór Bitdefendera: 5 geekowskich gadżetów, które pokochaszCzym jest wybór Bitdefendera? Możemy być firmą ochroniarską, ale nasze zainteresowania kręcą się daleko poza tworzeniem sygnatur wirusów i identyfikowania nowych szkodliwych programów. My także mamy szeroko otwarte oczy na nowe gadżety i innowacyjne technologie. Po prostu pokochasz nasz wybór!
REKLAMA
Już za długo siedzisz na tym krześle! Zabierz wszędzie ze sobą trenera fitness.
Twój trener fitness z krwi i kości nie może przypominać ci o spacerze, gdy jesteś zbyt długo nieaktywny lub położyć cię do snu o konkretnej porze, gdy pracujesz którąś noc skolei. Ale TrenerFitness 24/7, w postaci modnej ozdoby może. Niektóre z najlepszych bransoletek fitness to m.in. Fitbit Flex, Misfit Wearables Shine, Basis B1, and Jawbone UP.

Zrób migoczący obwód przy użyciu pióra

Jeśli byłeś miłośnikiem elektroniki jeszcze w latach 90-tych, to prawdopodobnie stworzyłeś przynajmniej prototyp radia zasilany baterią lub obwód LED. Teraz można zrobić to wszystko, przy użyciu jedynie pióra. Znany, jako Circuit Scribe gadżet jest innowacyjnym połączeniem pióra i magicznego atramentu, który pozwala rysować obwody na każdej powierzchni, od papieru po drewno czy płytki. Więc nie trzeba rozkładać kabli na całym stole, lutowania i tak dalej.

Zbuduj swój własny PC. Sposób Lego.
Lubisz ubrudzić sobie ręce? Masz umiejętności związane z elektroniką? Wypróbuj TinkerForge i stwórz swój własny komputer, kiedy zechcesz. TinkerForge daje "bricklets" lub mini moduły elektroniczne, takie jak czujniki i silniki, które można zestawić na płycie głównej i stworzyć własny Franken-gadżet. Może być stosowany w wielu gałęziach przemysłu, od edukacji do prototypowania przedsiębiorstw.

Stacja pogodowa w Twoim parasolu?
Technika dotyka aktualnie nawet najbardziej prozaicznych czynności, w tym spacer w deszczu. Inteligentny parasol, który opracowano na Uniwersytecie Technicznym w Delft zbiera dane na temat opadów i wysyła je za pośrednictwem Bluetooth do komputera lub telefonu komórkowego. Uzyskane dane mogą być następnie przekazane do lokalnego centrum hydrologicznego i wykorzystywane do poprawy zrozumienia miejskiej hydrologii, aby np. przewidzieć miejskie powodzie. Twój spacer w deszczu może okazać się badaniem naukowym.

Zobacz wszystko
Zapomnij o smartfonach i tabletach - Google Glass zamyka listę gadżetów, bez których nie możesz żyć. Ta innowacja obiecuje dostarczyć to, o czym ludzkość przez tysiąclecia odważyła się tylko marzyć: o wiedzy w mgnieniu oka. Google Glass może zrobić, co Twój smartphone, a nawet więcej, bez narażania Cię przez niedogodności używania tabletu w autobusie. Z tabletem choćby przejście przez ulicę może okazać się wyzwaniem.

Te gadżety są namacalną technologią, które nie tylko pięknie wyglądają na nadgarstku lub czubku nosa, ale jako całość, są one spojrzeniem w przyszłość. I im szybciej się z nimi zapoznamy, tym będziemy lepiej przygotowani na przyjęcie tego, co jest przed nami.
Źródło: Bitdefender
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Według mnie takim podstawowym gadzetem jest smartfon. Każdy teraz chciałby coś takiego mieć,wiadomo ze nie każdego stać ale fajnie ze teraz telefunken wszedł na rynek ze smartfonem już za 300 zł i może dzieki temu wiecj osób bedzie miało u siebie takie gadżety.
2014-06-19 23:09
~Reedd
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: