GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Volkswagen wystartował z aplikacją dla kibiców na Mundial 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-09 18:17 - czytano: 714 razy - dodaj komentarz
Volkswagen wystartował z aplikacją dla kibiców na Mundial 2014Volkswagen prezentuje specjalną edycję najpopularniejszej na świecie aplikacji piłkarskiej „Onefootball”, przygotowaną na piłkarskie Mistrzostwa Świata. Od teraz aplikacja Onefootball Brasil jest dostępna do bezpłatnego pobrania. Edycja na Mundial zawiera nowe informacje dotyczące piłkarzy, drużyn i wyników oraz Live Ticker i aktualne filmy.
REKLAMA
Onefootball Brasil
Volkswagen
- Volkswagen na całym świecie jest partnerem piłki nożnej. Aplikacja daje fanom wszystkich narodowości możliwość szybkiego dostępu do szczegółowych informacji związanych z tą wielką imprezą sportową. Dzięki tej aplikacji fani będą mogli na bieżąco śledzić to, co dzieje się na mistrzostwach – powiedział Anders-Sundt Jensen, szef działu komunikacji marketingowej marki Volkswagen Samochody Osobowe.

Aplikacja, oprócz Life Ticker, dysponuje wszystkimi informacjami dotyczącymi zawodników i drużyn oraz licznymi statystykami. Ponadto miłośnicy piłki nożnej mogą dzięki jednemu kliknięciu obejrzeć najbardziej aktualne filmy, na przykład konferencje prasowe, oraz wszystkie wiadomości piłkarskie. Jak wyjaśnił Jensen: „Wystarczy kilka ruchów palcem po ekranie, by na swoim smartfonie mieć zawsze i wszędzie dostęp do najnowszych informacji. Tę aplikację musi mieć każdy fan futbolu.”

Użytkownicy mają także możliwość interaktywnego prognozowania wyniku lub wyboru najlepszego zawodnika meczu. Funkcja filtrowania pozwala na ustawienie indywidualnych priorytetów dla istotnych informacji piłkarskich, stanów meczów, filmów i wyników reprezentacji. Dodatkowo na forum można wymieniać opinie na temat wyników czy faworytów.

Aplikacja Onefootball Brasil jest dostępna od zaraz w 15 językach na systemach iOS, Android i WindowsPhone.
Źródło: Volkswagen
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: