GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Golf kolejną dyscypliną w ofercie sportowej nc+

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-06 17:20 - czytano: 627 razy - dodaj komentarz
Golf kolejną dyscypliną w ofercie sportowej nc+Platforma nc+ pozyskała ekskluzywne prawa do elitarnych zawodów golfowych US Open i PGA Championship. Dwa z czterech największych turniejów na świecie będą prezentowane na żywo w CANAL+ Sport między 12 a 15 czerwca oraz 7 a 10 sierpnia. Pierwsze transmisje z tzw. major championships, których rangę można porównać do tenisowych turniejów wielkoszlemowych, będą prezentowane w CANAL+ Sport już od 12 czerwca. US Open to drugie w kolejności (po Masters) wielkie zawody sezonu.
REKLAMA
- Wzbogacamy ofertę sportową nc+ o kolejną dyscyplinę sportu, która w Polsce ma wierne grono pasjonatów. Co najważniejsze, są to prawa premium, które pozyskaliśmy zgodnie z naszą filozofią prezentowania abonentom najbardziej prestiżowych rozgrywek i turniejów w poszczególnych dyscyplinach. Będziemy starali się, pokazać piękno golfa i przyczynić się do jego popularyzacji w naszym kraju – mówi Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej nc+.

Turniej, którego historia sięga 1895 roku, odbędzie się w słynnym Pinehorst Resort w Karolinie Północnej. Weźmie w nim udział elita światowego golfa. W zeszłym roku triumfował Anglik Justin Rose, a w ostatnich latach okazałe trofeum zdobywali między innymi Tiger Woods, Retief Goosen i Webb Simpson. Kto zwycięży w 114. US Open?

Zawody na antenie CANAL+ Sport prezentowane będą między 12 a 15 czerwca. Codzienne, wieczorne transmisje, to w sumie około 16 godzin golfa na żywo i na najwyższym światowym poziomie. Zawody komentować będzie Jacek Person, zawodnik, trener i propagator golfa w Polsce.

Kolejny z wielkich turniejów – PGA Championship – zagości na antenie kanałów nc+ między 7 a 10 sierpnia. Kończy on cykl najważniejszych zawodów na świecie. Triumfator uzyskuje wielki prestiż oraz ogromne gratyfikacje finansowe. W tym roku pula nagród wynosić będzie 10 milionów dolarów. Turniej odbędzie się w Valhalla Golf Club w Louisville, w stanie Kentucky. W zeszłym roku zwycięzcą był Jason Dufner, a największymi legendami PGA Championship są Jack Nicklaus i Tiger Woods, którzy wygrywali odpowiednio 5 i 4 razy.
Źródło: nc+
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: