GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung Z – pierwszy na świecie smartfon z systemem Tizen

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-04 17:00 - czytano: 495 razy - dodaj komentarz
Samsung Z – pierwszy na świecie smartfon z systemem TizenFirma Samsung Electronics Co., Ltd, zaprezentowała Samsung Z, czyli pierwszy smartfon działający na platformie Tizen, który będzie dostępny w otwartej sprzedaży. Urządzeniu można przyjrzeć się z bliska 3 czerwca, podczas konferencji Tizen Developer Conference odbywającej się w San Francisco. Samsung Z to nie tylko niezrównana jakość i najnowsze technologie, do jakich koncern zdążył już przyzwyczaić w swoich najnowszych modelach smartfonów, ale także innowacyjna
REKLAMA
Samsung Z
Samsung
Samsung Z
Samsung
platforma Tizen, zapewniająca szybkie i wydajne działanie oprogramowania.

Wszystko to w połączeniu z wyświetlaczem HD Super AMOLED o przekątnej 4,8” i czterordzeniowym procesorem 2,3 GHz sprawia, że Samsung Z to doskonały wybór dla użytkowników, którzy poszukują wydajnego i lekkiego smartfona z nieszablonowymi rozwiązaniami.

Ambicją firmy Samsung jest ciągłe dostarczanie nowych bodźców użytkownikom rozwiązań mobilnych. Cel ten realizujemy tworząc innowacje, które nie tylko mają wymiar osobisty a jednocześnie trafiają w indywidualne potrzeby użytkowników – mówi DJ Lee, dyrektor biura globalnej sprzedaży i marketingu w Samsung Electronics - Samsung Z umiejętnie wykorzystuje moc i elastyczność platformy Tizen, dzięki czemu jego użytkownicy mogą jeszcze szybciej przeglądać Internet i sprawniej korzystać z aplikacji.

Szybki i wydajny

Platforma Tizen zapewnia szybkie i optymalne działanie, między innymi dzięki sprawniejszemu zarządzaniu pamięcią. Wyposażony w tę platformę Samsung Z charakteryzuje się krótszym czasem uruchomienia i natychmiastową gotowością do jednoczesnej realizacji wielu różnych zadań. Urządzenie doskonale radzi sobie z grafiką 2D i 3D, zapewnia płynne przewijanie ekranu i udoskonalone renderowanie stron WWW. Użytkownicy z pewnością docenią także wbudowany czytnik linii papilarnych, zapewniający bezpieczeństwo i ochronę prywatności.

Ciekawą nowością jest energooszczędny tryb Ultra Power SavingMode, opracowany z myślą o sytuacjach awaryjnych, zapewniający działanie smartfona nawet przy minimalnym poziomie naładowania baterii.

Trzy – dwa – jeden – smart!
W smartfonie Samsung Z uwagę zwraca interesujący układ graficzny pulpitu i aplikacji, zapewniający łatwy dostęp do ulubionych funkcji i programów. Dobierając odpowiednie ustawienia w narzędziach Dynamic Box i Color Theme użytkownik może łatwo spersonalizować urządzenie zgodnie ze swoimi preferencjami.

Również na zewnątrz Samsung Z wygląda zupełnie inaczej od poprzedników. Jego smukła, geometryczna forma o wyrafinowanych liniach nadaje mu wyrazisty wygląd, choć nie odżegnuje się od rozpoznawalnej stylistyki urządzeń Samsung. Nowy smartfon będzie dostępny w dwóch eleganckich kolorach: czarnym i złotym.

Urządzenie trafi do sprzedaży w trzecim kwartale tego roku, najpierw w Rosji, a następnie w innych krajach. Z okazji premiery Samsung Z, jego użytkownicy będą mieli możliwość pobrania dodatkowych aplikacji w sklepie Tizen Store. Aby uświetnić wejście na rynek pierwszego na świecie smartfona z platformą Tizen i zachęcić szersze rzesze programistów do tworzenia kompatybilnych z nią rozwiązań, sklep Tizen Store przygotował dla wszystkich programistów specjalny, trwający cały rok program promocji. Mając na uwadze zbliżającą się premierę urządzenia, Samsung planuje także zorganizować konkursy dla twórców aplikacji Tizen w Rosji i krajach WNP, aby jeszcze bardziej wzbogacić ekosystem platformy.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: