GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Modem LTE Advanced firmy Ericsson z certyfikacją China Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-20 16:59 - czytano: 946 razy - dodaj komentarz
Modem LTE Advanced firmy Ericsson z certyfikacją China MobileEricsson ogłosił, że modem M7450 z 5 trybami pracy obsługujący wszystkie pięć technologii dostępu (TD-LTE, LTE FDD, WCDMA, TD-SCDMA i GSM) został w całości przetestowany i certyfikowany do użytku w sieci China Mobile. Przeznaczone do użytku ze smartfonami, tabletami i innymi podłączanymi urządzeniami modemy LTE Advanced z wieloma trybami pracy są integralną częścią rozwoju branży bezprzewodowej.
REKLAMA
Modem LTE Advanced
Ericsson
Skuteczne funkcjonowanie energooszczędnego modemu Ericsson M7450 we wszystkich pięciu technologiach dostępu zapewnia użytkownikowi wyjątkowe doświadczenie. Płynne przejścia pomiędzy różnymi technologiami oznaczają ulepszoną jakość streamingu danych i zagwarantowaną mobilność.

Robert Puskaric, starszy wiceprezes i dyrektor oddziału modemów, oświadczył: - Uzyskanie tego ważnego zatwierdzenia od China Mobile potwierdza, że nasze modemy spełniają wymagania rynku z nawiązką. Partnerzy i klienci mogą być pewni, że model Ericsson M7450 będzie gwarantować stałą łączność o dużej prędkości we wszystkich pięciu trybach pracy. Chiny to dla nas ważny rynek, czego dowodzi nasza ścisła współpraca z China Mobile. Mamy nadzieję, że już wkrótce smartfony 4G z 5 trybami pracy i inne podłączane do sieci urządzenia będą obsługiwane przez modem Ericsson M7450 działający w sieci China Mobile 4G.

Ericsson M7450 to najmniejszy na świecie modem LTE Advanced w technologii agregacji częstotliwości przeznaczony do globalnego użytku. Ten silnie zintegrowany wielopasmowy modem z wieloma trybami pracy obejmuje również pełny zakres pasm częstotliwości oraz zestaw takich funkcji, jak agregacja częstotliwości z pojedynczym chipem RF, VoLTE i IMS.

Aby urządzenia podłączane do modemu mogły trafić do sprzedaży na pewnych rynkach, wymagana jest ich certyfikacja przez operatora. Oprócz China Mobile modem Ericsson M7450 jest również certyfikowany przez globalnych operatorów w Ameryce Północnej, Europie i Azji; procesy te przebiegają zgodnie z planem. Pierwsze urządzenia integrujące ten modem znajdą się na rynku w drugiej połowie tego roku.
Źródło: Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: