GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wersja beta Bitdefender 2015 już dostępna

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-09 17:47 - czytano: 1054 razy - dodaj komentarz
Wersja beta Bitdefender 2015 już dostępnaProducent oprogramowania Bitdefender udostępnił kolejną wersję aplikacji do ochrony komputerów domowych oznaczoną numerem 2015. W nowej wersji, oprócz znanych już użytkownikom funkcji takich jak autopilot, ochrona przelewów i blokada antykradzieżowa znajdziemy także ulepszone opcje optymalizacji wydajności oprogramowania. Bitdefender One-click Optimizer to nowa funkcja, która umożliwia zwolnienie miejsca na dysku, optymalizuje przeglądarkę i naprawia wpisy rejestrów,
REKLAMA
a wszystko to robi w mgnieniu oka.

Unowocześniona zostały także opcje ochrony przelewów bankowych, ochrony rodzicielskiej i inne.

Całość interfejsu Bitdefender została przeprojektowana w ten sposób, aby działała płynnie na każdym urządzeniu z ekranem dotykowym i błyskawicznie dostosowywała się do różnych rozdzielczości. Główne zadania - szybkie skanowanie, aktualizacja, Safepay i Optymalizacja PC - są dostępne za pomocą jednego kliknięcia.

Tak, jak co roku, producent przewidział także nagrody dla najaktywniejszych testerów – do wygrania są: Tablet Microsoft Surface PRO 2, smartfon Samsung Galaxy S4 i 100 rocznych licencji Bitdefender Internet Security oraz jedna licencja dożywotnia Bitdefender Lifetime Edition. Wystarczy się zalogować na specjalnie przygotowanej platformie do zgłaszania błędów oraz oczywiście aktywnie testować produkt. Punktowane są nie tylko wskazane błędy, ale również dobre pomysły na usprawnienie oprogramowania.

Bitdefender jest wielokrotnie nagradzanym produktem. Jest laureatem nagrody "Produkt Roku" przyznawanej przez AV- Comperatives, a także nagrody "Najlepsza naprawa" od niezależnego laboratorium AV - TEST. Bitdefender został także nagrodzony tytułem Najlepszy Antywirus 2013 przyznawanym przez czasopismo PC MAG oraz wyróżniony, jako "wybór redaktorów" wielu znanych czasopism takich PC Welt, Micro Actuel, Expert Revievs i wielu innych.
Źródło: Marken
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: