GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Relacja VIDEO z konferencji PLAY

Dodał: TK - opublikowano: 2007-08-30 19:53 - czytano: 1797 razy - dodaj komentarz
Zapraszamy do zapoznania się z relacją VIDEO i fotorelacją z wczorajszej konferencji prasowej PLAY poświęconej nowej ofercie PLAY MIX oraz nowym modelom telefonów 3G.
REKLAMA

Na wczorajszej konferencji prasowej PLAY oficjalnie ogłoszono nową ofertę – PLAY MIX. Jest to już 4 operator, który po Erze, Plusie i Orange, w swojej ofercie posiada usługę typu MIX. Poniżej przedstawiamy relację VIDEO z tego wydarzenia.

 

Konferencja zorganizowana była w bardzo oryginalny sposób, na Wydziale Chemii Politechniki Warszawskiej. Wszyscy uczestnicy konferencji przed wejściem na salę otrzymali fartuchy laboratoryjne, bo mixowanie to w końcu chemia.


Każdy uczestnik konferencji otrzymał fartuch laboratoryjny

Hasło przewodnie nowej oferty - Jedyny mix z telefonami trzeciej generacji od 1 zł w Polsce. Oferta jest uzupełnieniem Postpaid i Prepaid - wg Play, średnia rynkowa udziału ofert MIX w sprzedaży to 20-25% sprzedaży.


Jacek Hensler zdradza pierwsze szczegóły nowej oferty

Jacek Hensler, dyrektor marketingu PLAY, odsłonił pierwszą tablicę i już wiadomo, jakie są oczekiwania klientów oraz zasady konstrukcji ofert MIX w Polsce:

 • Klient oczekuje dobrego telefonu - otrzymuje tani, ale przeciętnej jakości telefon
 • Klient oczekuje kontroli kosztów - koszty połączeń wyższe niż w ofertach na kartę i w abonamencie
 • Klient oczekuje niezależności - niektóre oferty wymagają tylko ważności konta, inne nakładają sztywne zobowiązania

Kolejne szczegóły nowej oferty ujawnione

Druga tablica kryła więcej tajemnic i po jej odsłonięciu można było stwierdzić, że oferta przedstawia się dość interesująco – jedna stawka do wszystkich sieci – maksymalnie 49 gr za minutę, MMS w cenie SMSa – od 8 groszy, ekstra złotówki za każde doładowanie czy bonus - minuta gratis za każde dwie minuty połączeń odebranych. Dodatkowo klient sam może decydować o wysokości i częstotliwości doładowań – wystarczy utrzymywać jedynie aktywne konto przez cały czas obowiązywania umowy. Po tym czasie użytkownik zostaje w PLAY Mix, ale nie ma już wymogu utrzymywania aktywnego konta.

Zaprezentowano również modele telefonów multimedialnych dostępnych w ofercie PLAY Mix. Będą to LG KU250 już od 1 zł oraz Samsung Z170 w cenie od 49 zł. W szczególności na uwagę zasługuje Samsung U700, który został niedawno uznany telefonem roku 2007. Play wprowadza ten model do oferty jako pierwszy operator w Polsce.


Laboratorium PLAYa. Tu powstają nowe pomysły ;)

Trzecia tablica odkryła wszystkie karty operatora - oferta zacznie obowiązywać już 3 września. Wówczas ruszyć ma szeroko zakrojona kampania reklamowa obejmująca prasę, TV i Internet. Aby skorzystać z usługi MIX wystarczy kupić starter za 9 lub 30 PLN i podpisać w salonie umowę. Sama umowa zawarta może być na 24 lub 36 miesięcy. Operator umożliwia również migrację z oferty Play Karta do Play MIX.

W końcówce prezentacji Jacek Hensler wyciągnął z kieszeni iPhone’a. Pojawiły się więc spekulacje, czy PLAY przygotowuje się do wprowadzenia tego modelu do oferty. Niestety, telefon nie miał karty SIM i nie był zalogowany do sieci, ale operator nie wyklucza wprowadzenie go do oferty w przyszłości.


iPhone. Czy trafi do oferty PLAYa?

Jacek Hensler, powiedział również, że przy aktualnej dynamice sprzedaży uda się na koniec roku osiągnąć ponad 700 tys. aktywnych klientów nawet bez wprowadzania nowych ofert, a PLAY być może nawet zwiększy swoje prognozy dotyczące sprzedaży. Czy tak się stanie? Marcin Gruszka, rzecznik prasowy PLAY nie chciał spekulować - zobaczymy przy podawaniu wyników sprzedaży za III kwartał 2007.

Źródło: wł
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 5.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: