GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowe monitory Samsung z matrycą PLS

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-07 17:34 - czytano: 492 razy - dodaj komentarz
Nowe monitory Samsung z matrycą PLSNowoczesny design, szerokie kąty widzenia ułatwiające pracę oraz tryb gier i wysoka jakość obrazu niezależnie od rozdzielczości wyświetlanych materiałów – to cechy najnowszego, 22-calowego monitora Full HD SD390 firmy Samsung wyposażonego matrycę PLS. Zastosowana w najnowszym monitorze matryca, została wykonana w autorskiej technologii Samsung – PLS (Plane-to-Line-Switching).
REKLAMA
Samsung
Samsung
Zbudowana w ten sposób matryca znacząco ułatwi użytkownikom pracę. Monitory Samsung z matrycami PLS charakteryzują się większą o 10% jasnością od standardowych ekranów IPS, a także większymi kątami widzenia – w monitorze SD390 wynoszą one 178⁰ zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Na ekranie monitora wyświetlony zostanie obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080) i formacie 16:9. W monitorze zastosowano kontrast dynamiczny Mega DCR. Dzięki jego działaniu, możemy być pewni że zawsze zobaczymy wiarygodnie odwzorowane barwy, w tym głęboką czerń i nieskazitelną biel. Z kolei funkcja Magic Upscale zagwarantuje wysoką jakość wyświetlanych treści, niezależnie od ich źródła. Jej działanie zapobiegnie także zniekształceniom obrazu podczas jego skalowania do rozdzielczości Full HD.

Specjalnie z myślą o graczach, w modelu SD390 Samsung wprowadził Tryb Gier. Uruchomimy go za jednym przyciśnięciem guzika na panelu monitora. Wyświetlany obraz zostanie wówczas zoptymalizowany pod kątem gier – zmianie ulegnie kontrast, a jasność i ostrość zostaną zwiększone. Dzięki temu, obraz stanie się wyraźniejszy i bardziej czytelny. Używając Trybu Gier znacznie łatwiejsze będzie ukończenie misji w grach akcji czy finiszowanie wyścigów na pierwszym miejscu.

Monitor został wyposażony w zestaw łączy HDMI oraz D-Sub, aby zapewnić kompatybilność z większością popularnych urządzeń takich jak komputery, konsole czy aparaty fotograficzne.

Monitor Samsung LS22SD390QS będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 615 zł.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: