GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

GSmart Rey R3 – sympatyczny kompan

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-06 18:07 - czytano: 701 razy - dodaj komentarz
GSmart Rey R3 – sympatyczny kompanFirma Gigabyte, prezentuje najnowszy model smartfona GSmart Rey R3, który posiada wszystkie cechy nowoczesnego gadżetu służącego zarówno do pracy jak i multimedialnej rozrywki. Tryb dual SIM, 4.5” wyświetlacz IPS, moduły łączności HSPA+, Bluetooth 4.0 oraz odbiornik GPS, a także dwie funkcjonalne kamerki – to główne atuty modelu Rey R3. Pracą smartfona zarządza dwurdzeniowy procesor z zegarem 1.3GHz wspierany przez 1GB pamięci RAM,
REKLAMA
GSmart Rey R3
Gigabyte
GSmart Rey R3
Gigabyte
co w zupełności wystarcza, aby sprawnie działały wszelkie aplikacje pod kontrolą Androida 4.2 w trybie multitaskingu. Funkcjami urządzenia nawiguje się dotykowo za pośrednictwem 4.5-calowego wyświetlacza z matrycą IPS, prezentującego rozdzielczość 854x480 pikseli. Na tak skonstruowanym ekranie można w wygodny sposób oglądać filmy czy grać w gry, również online korzystając z połączenia Wi-Fi bądź wbudowanego modemu oferującego prędkość na poziomie do 21Mb/s. Do dyspozycji użytkownika są dwie kamerki – frontowa VGA przeznaczona do interaktywnej wideo rozmowy poprzez komunikatory oraz aparat główny 8MPx z pomocniczymi funkcjami autofokus i flesz.  4GB wewnętrznej pamięci można rozbudować o kolejne 32GB przy pomocy karty SD. Smartfon GSmart Rey R3 wyposażono w przydatne moduły komunikacji, takie jak Bluetooth w wersji 4.0 oferujący bezprzewodowy przesył plików lub muzyki oraz odbiornik GPS, będący bazą dla aplikacji nawigacyjnej oraz funkcji geolokalizacyjnych.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odblokowania i zablokowania smartfona za pomocą głosu, co jest dużo bezpieczniejszą metodą niż hasło, które może zostać wykradzione, bądź zapomniane. Na uwagę zasługuje także konstrukcja urządzenia – opływowy, eliptyczny kształt krawędzi i smukła bryła z wtopionym we frontowy panel wyświetlaczem może się podobać. Tył obudowy modelu GSmart Rey R3 wykonany został z przyjemnego w dotyku tworzywa, ułatwiającego trzymanie w dłoni i codzienne użytkowanie.

Cena: 499 zł
Źródło: Gigabyte
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: