GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Smartfon dualSIM i tablet w jednej promocji - za 1 zł tylko w Plus Mix (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-28 17:18 - czytano: 7297 razy - dodaj komentarz
Smartfon dualSIM i tablet w jednej promocji - za 1 zł tylko w Plus Mix (wideo)Tylko za 1 zł i tylko w ofercie Plus Mix dostępny jest od dziś super zestaw zawierający smartfon Prestigio 5457 Duo z czterema kolorowymi obudowami oraz tablet Prestigio MultiPad 8.0 HD. To kolejny zestaw w ofercie Plusa, który z powodzeniem może być wspaniałym prezentem komunijnym! Od dziś w Plus Mix dostępny jest zestawu dwóch sprzętów firmy Prestigio – smartfon 5457 Duo z czterema kolorowymi obudowami i tablet MultPad 8.0 HD.
REKLAMA

Prestigio to coraz popularniejsza na polskim rynku marka oferująca połączenie elegancji, wysokiej jakości wyrobu, nowoczesnych rozwiązań technicznych i design’u z przystępną ceną.

Smartfon Prestigio 5457 Duo łączy wyszukaną stylistykę z wyjątkową wydajnością. Cztery kolorowe nakładki pozwalają na zmienienie smartfonu zgodnie z własnymi upodobaniami. Ekran 4,5’’,dwurdzeniowy szybki procesor 1,2 GHz, inteligentny system Android Jelly Bean 4.2, nowoczesny aparat fotograficzny oraz dwa sloty na kartySIM zadowolą każdego użytkownika.

TabletPrestigio MultiPad 8.0 HD to urządzenie z wieloma preinstalowanymi aplikacjami gwarantujące wygodę użytkowania. Dotykowy ekran 8’’, system Android 4.2 Jelly Bean, dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, wbudowane 8 GB pamięci wewnętrznej oraz czytnik kart pamięci microSD oraz standard WiFi 802.11 b/g/n zapewnią sprawne działanie multimediów oraz możliwość surfować w sieci wszędzie tam, gdzie oferowany jest internet.

Zestaw smartfon Prestigio 5457 Duo i tablet Prestigio MultiPad 8.0 HD dostępny jest za 1 zł w ofercie elastycznej i w ofercie elastycznej z internetem w kontrakcie 50 zł przez 12 doładowań, a następnie 100 zł przez kolejne 12 doładowań(jeśli zwiększona zostanie liczba doładowań w kontrakcie o kolejne 12 doladowań, to do końca przedłużonej umowy konto zasilane jest niższą kwotą doładowania, czyli 50 zł).

GRATIS! Do każdego zestawu dodatkowo dodawany będzie za darmo starter Plus Internet na Kartę z 1 GB do wykorzystania w drugim slocie karty SIM w smartfonie.

Źródło: Plus
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: