GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

MultiPad Thunder 7.0i – atomowa siódemka Prestigio

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-24 15:17 - czytano: 665 razy - dodaj komentarz
MultiPad Thunder 7.0i – atomowa siódemka PrestigioMarka Prestigio, specjalizująca się w łączeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego design’u, wprowadza do oferty siedmiocalowy tablet MultiPad Thunder 7.0i (PMT3377), oparty na dwurdzeniowym procesorze Intel Atom Z2520. Urządzenie charakteryzuje się ponadto smukłą obudową i niewielką wagą. MultiPad Thunder 7.0i posiada siedmiocalowy wyświetlacz TFT LCD z obsługą wielu punktów dotyku.
REKLAMA
MultiPad Thunder 7.0i
Prestigio
- MultiPad Thunder 7.0i to kolejne już urządzenie Prestigio, którego sercem jest jednostka centralna Intela. Cieszymy się, że współpraca przybiera charakter długofalowego projektu, integrującego najlepsze właściwości mobilnych procesorów firmy Intel z technologicznym zaawansowaniem naszych produktów – ocenia Dariusz Rylski, Product Line Sales Manager Prestigio w Asbis Pl.

MultiPad Thunder 7.0i posiada siedmiocalowy wyświetlacz TFT LCD z obsługą wielu punktów dotyku. Rozdzielczość 1024x600 pikseli wraz z układem Intel HD Graphics gwarantuje optymalną jakość odtwarzanych multimediów oraz niezapomniane wrażenia w trakcie wirtualnych zmagań. Wspomniany już procesor Intel z serii Atom o oznaczeniu Z2520 jest wydajną jednostką o taktowaniu 1.2GHz, opartą na technologii Clover Trail+. Architektura procesora zwiastuje dwukrotnie większą moc obliczeniową niż poprzednia generacja Medfield oraz aż trzykrotnie szybszy GPU, co w połączeniu z 1GB RAM-u oferuje bardzo dobre osiągi.

Do dyspozycji użytkownika jest 8GB wewnętrznej przestrzeni na dane, a dzięki slotowi na kartę SD można ją rozbudować nawet do 40GB. Frontowa kamerka VGA umożliwia prowadzenie wideo rozmów za pośrednictwem komunikatorów, a aparat główny z matrycą 2MPx pozwala wykonywać precyzyjne zdjęcia. Producent zastosował w modelu Thunder 7.0i baterię o pojemności 3000mAh, co z powodzeniem wystarczy na wielogodzinną pracę urządzenia bez konieczności ładowania. Platformą zarządzającą pracą urządzenia jest Android w wersji 4.2.

Prestigio zapewnia także bogaty kontent w postaci oprogramowania, zarówno autorskiego, takiego jak 200GB w chmurze SurDoc czy dostęp do 3000 darmowych e-książek na prestigioplaza.com, jak i preinstalowanych aplikacji Navitel, McAfee oraz pakiet biurowy.

Cena: 399 zł
Źródło: Prestigio
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: