GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Nowy Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie – jeden pakiet nawet na 4 telewizorach

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-23 17:58 - czytano: 1362 razy - dodaj komentarz
Nowy Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie – jeden pakiet nawet na 4 telewizorachNajwiększa platforma satelitarna w Polsce rozszerza usługę Multiroom HD – od jutra klienci będą mogli korzystać ze swoich pakietów telewizyjnych nawet na 4 telewizorach jednocześnie. Natomiast 3 pakiety dodatkowe – Film HD, Sport HD i Cinemax HD – kosztują razem tylko 10 zł miesięcznie. Usługa Multiroom HD z 3 dodatkowymi dekoderami jest dostępna dla abonentów i nowych klientów, którzy wybiorą pakiety od Familijnego HD.
REKLAMA
Koszt usługi z jednym dekoderem zależy od posiadanego przez abonenta pakietu kanałów, a każdy kolejny dekoder to jedynie 5 zł/mies.! W ramach usługi dostępne są dekodery produkcji Cyfrowego Polsatu: MINI HD 2000 oraz HD 3000 – jednorazowy koszt udostępnienia każdego z tych urządzeń to 29 zł.

W ofertach „Trafny wybór”,skierowanych do abonentów zainteresowanych zmianą operatora, klienci, którzy wybiorą co najmniej pakiet Familijny Max HD za 49,90 zł, za drugi i trzeci dekoder w usłudze Multiroom HD nie będą wnosić miesięcznych opłat. Natomiast użytkownicy, którzy zdecydują się na pakiet z abonamentem w minimalnej wysokości 79,90 zł, za usługę Multiroom HD na trzech dodatkowych dekoderach zapłacą jedynie 5 zł/mies.!

Usługa Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie nie wymaga łączenia dekoderów w sieć. Aby móc cieszyć się możliwością oglądania tych samych kanałów nawet na 4 telewizorach wystarczy podłączyć urządzenia do instalacji antenowej. Okresowo wymagana będzie jedynie aktywacja dekoderów dedykowanych do usługi Multiroom HD za pomocą karty z dekodera głównego.

Ekscytujący sport i hity filmowe za jedyne 10 zł
W ramach aktualnych promocji, do pakietu Familijnego Max HD (49,90 zł; w programie smartDOM – 39,90 zł), który umożliwia dostęp do 98 kanałów kodowanych, w tym 20 w jakości HD, klient otrzymuje aż trzy pakiety dodatkowe – Film HD, Cinemax HD i Sport HD – za jedyne 10 zł/mies. Dzięki temu za jedyne 59,90 zł, a w programie smartDOM – 49,90 zł, cieszy się dostępem do aż 128 kanałów kodowanych. Propozycja ta trafi w gusta miłośników kina i fanów sportu, których codziennie czekają nowe filmowe i sportowe emocje oraz najlepsza rozrywka.

Widzowie, których interesuje pełna oferta kanałów Cyfrowego Polsatu mogą wybrać ofertę Premium m.in. z pakietami HBO HD i Cinemax HD oraz serwisami HBO GO i IPLA MIX na cały okres trwania umowy za jedyne 89,90 zł (79,90 zł w programiesmartDOM).
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: