GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

WIFI w CH Arkadia - najszybszy internet dla lojalnych klientów

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-11 17:33 - czytano: 986 razy - dodaj komentarz
WIFI w CH Arkadia - najszybszy internet dla lojalnych klientówStworzona przez Netię instalacja WIFI dla Centrum Handlowego Arkadia została zintegrowana z systemem kart lojalnościowych, z których korzystają tysiące stałych klientów galerii. Dzięki temu rozwiązaniu wachlarz dodatkowych korzyści dla stałych klientów Arkadii powiększył się o najszybszy dostęp WIFI, jaki mogą otrzymać klienci polskich galerii handlowych. Netia świadczy nowoczesne usługi telekomunikacyjne w Centrum Handlowym Arkadia od początku istnienia tej jednej z
REKLAMA
największych i najbardziej prestiżowych (czterogwiazdkowych) galerii handlowych Polsce. Sieć WIFI (WLAN) obejmuje zasięgiem centrum handlowe o powierzchni handlowej (GLA) 110 000 metrów kwadratowych.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań Netia WIFI, zarządzający Galerią, mają możliwość m.in. elastycznego różnicowana parametrów usługi dla każdego użytkownika oraz Gości VIP, którzy otrzymują usługi o lepszych parametrach. W przypadku Arkadii maksymalne pasmo dla zwykłego użytkownika WIFI to, nielimitowany pod względem ilości przesłanych danych, dostęp o prędkości do 3 Mb/s na użytkownika. Tymczasem goście o statusie VIP, czyli zalogowani z wykorzystaniem karty lojalnościowej, uzyskują dostęp w ramach wydzielonej podsieci z prędkością 20 Mb/s na użytkownika. Jest to aktualnie najszybszy w Polsce, udostępniany bezpłatnie internet, co stawia CH Arkadia wśród liderów nowoczesnych technologii w obszarze retail.

- WIFI w Arkadii uruchomiliśmy kilka lat temu i systematycznie, wspólnie z bardzo kreatywnym zespołem naszego Klienta, Unibail Rodamco, rozwijamy to rozwiązanie o nowe funkcjonalności. Mamy wiele innowacyjnych pomysłów na kolejne zastosowania WIFI i myślę, że jeszcze nie raz pozytywnie zaskoczymy rynek. – powiedziała Agnieszka Mirkowska, Kierownik ds. Rozwoju Rynku Real Estate.

Rozwiązanie WIFI Netii, wykorzystywane m.in. w CH Arkadia jest w pełni skalowalne i jego uruchomienie jest możliwe w kolejnych galeriach, z opcją włączenia innych sposobów autoryzacji gości.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: