GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

AutoMapa i Targeo.pl udostępniają nowe mapy 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-07 16:18 - czytano: 883 razy - dodaj komentarz
AutoMapa i Targeo.pl udostępniają nowe mapy 2014Nowe obwodnice wielu miast w Polsce, nowy odcinek Trasy Średnicowej, aktualizacje planów organizacji ruchu i nowe dane wspomagające wyznaczanie tras w oparciu o aktualną sytuację drogową. Nowe dane mapowe już dostępne dla wszystkich wersji AutoMapy i w serwisie Targeo.pl. Do użytkowników AutoMapy i serwisu Targeo.pl trafiły najnowsze, tegoroczne mapy Polski i Europy oznaczone symbolem 1402. Stanowią one najświeższy obraz sytuacji drogowej zarówno w kraju jak i poza jego granicami.
REKLAMA
Najnowsza, opracowana przez przez Geosystems mapa Polski, to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 638 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku wybudowane odcinki drogowe takie jak obwodnice Hrubieszowa, Biłgoraja, Mielca, Lubawy Radomia i Opalenicy. Udostępniony został także nowy odcinek obwodnicy Leżajska oraz obwodnice trzech miejscowości na remontowanej drodze 747. W najnowszych mapach znalazły się również: nowy odcinek Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach, odcinek trasy S3 Międzyrzecz - Gorzów Wlkp oraz odcinek trasy S11 na wschód od Poznania.

W aktualnych mapach znajduje się wiele nowych odcinków dróg, które są w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie do nawigacji nastąpi automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych, w chwili faktycznego oddania ich do użytku.

Od ponad 11 lat AutoMapa cieszy się największą i najdokładniejszą bazą Użytecznych Punktów (POI) codziennie aktualizowanych poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników skupionych wokół portalu Miplo.pl. Wraz z najnowszą aktualizacją map, liczba Użytecznych Punktów dostępnych w AutoMapie osiągnęła poziom blisko 685 tysięcy.

Użytkownikom programu AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostały najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez lidera światowego rynku map – firmę NAVTEQ. Dane te mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

AutoMapa jest połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM czy Wi-Fi. Aktualne mapy, wraz z systemem AutoMapa/ Targeo Traffic pozwalającym wyznaczać trasę z uwzględnieniem bieżącej sytuacji drogowej, a zwłaszcza z wykorzystaniem technologii LiveDrive! przesyłającej dane drogowe do nawigacji w czasie rzeczywistym, są kluczem do sprawnego i szybkiego dotarcia do celu. Co ważne – w każdej aktualizacji map pojawiają się nie tylko nowe informacje o drogach, adresach, czy nowe plany budynków, ale również tak szczegółowe dane, jak kierunkowość ulic na zamkniętych osiedlach, znaki ograniczeń prędkości i terenu zabudowanego, czy kolejne dane niezbędne do wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych.

Tradycyjnie już, aktualizacje dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników AutoMapy posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku pojawi się przynajmniej sześć aktualizacji map i programu. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze strony www.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformie iOS znajdą aktualizację programu i map w AppStore, natomiast użytkownicy AutoMapy dla systemu Android mogą pobrać najnowsze mapy bezpośrednio z programu wybierając zakładkę "Aktualizuj program”.
Źródło: AutoMapa
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: