GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung: Najlepsze aparaty fotograficzne na wiosenne spacery

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-28 17:17 - czytano: 932 razy - dodaj komentarz
Samsung: Najlepsze aparaty fotograficzne na wiosenne spaceryWiosenna aura na dobre zagościła już za oknem. Żal nie wykorzystać tak sprzyjającego czasu na relaksujące spacery po parku, w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. O czym powinniśmy pamiętać, aby w pełni cieszyć się wspólnymi chwilami i pięknym widokiem przyrody budzącej się do życia? Oprócz ciepłego okrycia, na pewno warto zabrać ze sobą odpowiedni aparat fotograficzny. Samsung przedstawia propozycje sprzętu idealnego dla miłośników spacerów.
REKLAMA
NX mini
Samsung
Galaxy Camera 2
Samsung
Z każdym ciepłym dniem, widok rodzin czy grup przyjaciół uwieczniających wiosenną aurę w miejskich parkach jest coraz częstszy. Zainspirowani nowymi kolorami odradzającej się przyrody, zabieramy ze sobą aparat i fotografujemy swoje pociechy, przyjaciół, znajomych, a także zwierzęta. Jaki powinniśmy mieć aparat, aby móc w pełni cieszyć się ze zdjęć i spaceru? Przede wszystkim musi być lekki i poręczny. Współczesna technologia sprawia, że aparaty stają się ultralekkimi urządzeniami, które możemy zabierać ze sobą dosłownie wszędzie. Na przykład nowa propozycja Samsung - NX mini, super lekki (waży 158 gramów, bez obiektywu) i smukły (22,5 mm) z łatwością zmieści się w niemal każdej kieszeni czy torebce, a mimo to zapewni rezultaty, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego pasjonata fotografii.

Każdy moment podczas wiosennego spaceru jest niezwykle ulotny, być może dlatego tak bardzo lubimy fotografować otaczającą nasz przyrodę i dzielić się nią z najbliższymi. Nowoczesna funkcja aparatów, m. in. Tag&Go dostępna w aparatach Samsung NX mini i GALAXY Camera 2 umożliwi podzielnie się wspomnieniami za pomocą tylko jednego dotknięcia. Zdjęcia możemy prawie natychmiast wysłać nawet do czterech sparowanych smartfonów lub tabletów (na przykład do urządzeń naszych przyjaciół, którym nie udało się akurat sfotografować wchodzącej na drzewo wiewiórki). Możemy też pochwalić się albumem fotograficznym na profilu społecznościowym, bez potrzeby wgrywana zdjęcia na komputer.  

Wiosna sprawia, że otaczający nas świat za sprawą zwierząt i roślin staje się bardziej kolorowy. Ważną rolę zaczynają ogrywać detale. Funkcja Smart Mode dostępna w aparatach Samsung NX mini i GALAXY Camera 2 pozwoli zrobić nam kreatywne zdjęcie niezależnie od warunków. Urządzenie błyskawicznie zanalizuje daną sytuację pod kątem warunków oświetleniowych, scenerii i obiektów, a następnie szybko dobierze optymalny tryb, za każdym razem gwarantując perfekcyjne rezultaty.

Wiosenne spacery mogą być też odprężające, nawet jeśli wybierzemy się na nie sami lub ze swoim zwierzęciem. Jeżeli chcemy podążać za najnowszymi trendami i pochwalić się znajomym zdjęciem z naszym pupilem - z pomocą przyjdzie funkcja Smart Mode Selfie Alarm, dzięki której aparat wykona serię pięciu zdjęć, tak byśmy mogli wybrać najlepsze z nich i od razu udostępnić je na Facebooku.

Nowoczesny aparat to kolejny powód, aby wyjść z domu i wybrać się na fotograficzną wycieczkę. Relaksujące otoczenie, odradzająca się przyroda, chwila odpoczynku przy filiżance herbaty w parkowej kawiarni – każda chwila warta jest uwiecznienia i zamknięcia w domowym albumie!
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: