GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowe telewizory Samsung zachwycą obrazem i designem

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-24 16:12 - czytano: 468 razy - dodaj komentarz
Nowe telewizory Samsung zachwycą obrazem i designemJeszcze w marcu w polskich sklepach pojawią się pierwsze modele telewizorów z najnowszej linii Samsung Smart TV. Jako pierwszy na rynek wejdzie telewizor Slim LED 3D model H6200 o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie, który zachwyci najbardziej wymagających użytkowników. Wyposażony w wysoce wydajny, czterordzeniowy procesor oraz funkcję konwersji obrazu 2D do 3D będzie idealnym towarzyszem rodzinnych seansów filmowych.
REKLAMA
Samsung UHD6200
Samsung
Na ekranie smukłego telewizora Samsung H6200 obejrzymy filmy w doskonałej jakości jaką zapewnia rozdzielczość Full HD (1920x1080). Czysty obraz pozbawiony zakłóceń takich jak szumy cyfrowe zagwarantują zaawansowane autorskie technologie Samsung – Digital Noise Filter oraz Digital Clean View.  Z kolei za płynność obrazu odpowiada technologia Clear Motion Rate 200 Hz, dzięki której nawet najbardziej dynamiczne sceny akcji pozostaną płynne i wyraziste.

Prawdziwie kinowych doznań dostarczą nam filmy oglądane w 3D. Dzięki zastosowanej technologii konwersji obrazu 2D do 3D, w trójwymiarze obejrzymy także ulubione telewizyjne programy czy seriale – i to bez plątaniny kabli! To za sprawą wbudowanego w telewizor tunera DVB-T/C do którego wystarczy bezpośrednio podłączyć antenę telewizyjną. Niezależnie od źródła obrazu nasze oczy będą cieszyć zawsze naturalne i wiarygodnie odwzorowane kolory dzięki technologii Wide Color Enhancer Plus oraz dynamicznemu kontrastowi Mega DCR.

Optymalne ustawienia i najwyższą jakość obrazu zapewni zintegrowany system BD Wise. Dobierze on najistotniejsze parametry w urządzeniach Samsung podłączonych do telewizora za pośrednictwem kabla HDMI. BD Wise odpowiednio skonfiguruje podłączone odtwarzacz Blu-ray czy zestawy kina domowego w taki sposób, aby spotęgować filmowe doznania.

Zintegrowana karta sieciowa z funkcją Wi-Fi Direct umożliwi skorzystanie z rozbudowanej funkcjonalności telewizora, na przykład połączenie go z pozostałymi urządzeniami podpiętymi do domowej sieci lokalnej. Za pośrednictwem aplikacji Samsung Smart View możliwe będzie oglądanie na ekranie smartfona obrazu aktualnie wyświetlanego na telewizorze czy użycie urządzeń przenośnych jako pilota. Z kolei po podłączeniu telewizora H6200 do Internetu, stanie się on jeszcze bogatszym źródłem rozrywki – użytkownicy zyskają dostęp do bogatej oferty aplikacji znajdujących się na platformie Samsung Smart TV, takich jak najważniejsze polskie aplikacje VoD, serwisy muzyczne, informacyjne oraz gry i aplikacje edukacyjne.

Najnowszy telewizor Smart TV Samsung z łatwością wkomponuje się w każde mieszkanie. Prostota i elegancja z jaką został zaprojektowany sprawią, że nawet wyłączony prezentuje się świetnie. Model H6200 dostępny będzie w kilku wariantach przekątnej ekranu – 32”, 40”, 48”, 50”, 55” i 60” – dzięki czemu najwyższa jakość obrazu może zagościć zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach.

Sugerowane ceny detaliczne:

 • UE60H6200 -      8 499 PLN
 • UE55H6200 -      5 999 PLN
 • UE50H6200 -      5 099 PLN
 • UE48H6200 -      4 299 PLN
 • UE32H6200 -     2 599 PLN
Źródło: Samsung
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: