GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Testuj LTE z Cyfrowym Polsatem za 9 zł

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-21 15:57 - czytano: 1345 razy - dodaj komentarz
Testuj LTE z Cyfrowym Polsatem za 9 złCyfrowy Polsat wprowadził możliwość testowania superszybkiego Internetu LTE za jedyne 9 zł! To okazja dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z wyjątkowymi osiągami i działaniem tej technologii. Cyfrowy Polsat, pierwszy operator, który już w 2010 roku wprowadził możliwość testowania usługi jako standardowy element oferowanych promocji, przedstawia nowe, atrakcyjne warunki testów. Klienci mogą teraz przez 7 dni sprawdzić możliwości superszybkiego Internetu LTE za jedyne 9 zł opłaty aktywacyjnej.
REKLAMA
Na potrzeby testów użytkownik otrzyma specjalny pakiet danych, możliwość wyboru dowolnego poziomu oferty oraz sprzętu: modemu, routera LTE lub zestawu do Internetu domowego LTE ODU-IDU.

Możliwość testowania Internetu LTE na nowych warunkach jest dostępna dla wszystkich klientów, którzy wybiorą ofertę ze sprzętem na udostępnienie i umową na 12 lub 24 miesiące. Dodatkowo użytkownik może obniżyć abonament o 10 zł miesięcznie na cały okres trwania umowy, łącząc promocję z nowym programem smartDOM Cyfrowego Polsatu i sieci Plus.

Atrakcyjna propozycja została przygotowana także dla klientów, którzy korzystają z oferty innych operatorów i szukają korzystnej oferty Internetu LTE – w Cyfrowym Polsacie otrzymają oni 3 miesiące wybranej oferty bez opłat.

Prędkość do 150 Mb/s i największy zasięg
Internet LTE pozwala użytkownikowi na komfortowe i superszybkie korzystanie z zasobów sieci: pobieranie dużych plików, dzielenie się nimi, oglądanie wideo, korzystanie z aplikacji, gier, chatów – bez szumów, buforowania i zakłóceń. Prędkość pobierania danych zależy od wielu czynników, w tym posiadanego urządzenia. Obecnie Cyfrowy Polsat ma w ofercie urządzenia obsługujące prędkości do 150 Mb/s. Dziś w zasięgu sieci Cyfrowego Polsatu i Plusa – największej sieci LTE w kraju – znajduje się już ok. 67% populacji Polski, czyli blisko 26 mln Polaków. Oni wszyscy mogą przekonać się, czym jest LTE, za jedyne 9 zł.

Możliwość testowania Internetu LTE za 9 zł uruchomiła także sieć Plus.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: