GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Z aplikacją TaxiDO szybko zamówisz taksówki w całej Polsce (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-19 17:11 - czytano: 977 razy - dodaj komentarz
Z aplikacją TaxiDO szybko zamówisz taksówki w całej Polsce (wideo)Na rynku powstaje nowa darmowa aplikacja TaxiDO, dzięki której już niebawem pasażerowie korzystający z usług Polskiej Sieci Taxi 19 123 będą mogli bez konieczności dzwonienia zamówić taksówkę. Z TaxiDO będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy smartfonów z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows Phone. TaxiDO nawiązało współpracę Z Polską Siecią Taxi 19 123, dzięki czemu klienci będą mogli korzystać m.in. z bezgotówkowych przejazdów oraz taksówek dostępnych we
REKLAMA
wszystkich wojewódzkich miastach w Polsce.

Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie, w kilku prostych krokach będzie można bez konieczności łączenia się z centralą zamówić taksówkę. Obecnie trwają prace nad integracją aplikacji z bazą taksówek PST 19 123, dzięki czemu po jej uruchomieniu pasażerowie będą korzystać z floty ponad 5000 aut.

- Tworząc ogólnopolski system Polska Sieć Taxi 19 123 i jednocząc działanie 18 korporacji myśleliśmy przede wszystkim o komforcie pasażerów - mówi Jarosław Pawłowski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Polskiej Sieci Taxi 19 123. - Aplikacja TaxiDO będzie zsynchronizowana z naszą największą bazą taksówek w całej Polsce, a podróżujący będą mogli korzystać z bezgotówkowych przejazdów i zamawiać taksówki nawet na spotkaniu biznesowym – dodaje.

System Polska Sieć Taxi 19 123 to rozwiązanie dedykowane do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Korzystanie z usług PST 19 123 umożliwia prowadzenie rozliczeń bezgotówkowych, szczególnie korzystnych w przypadku podróży służbowych. Pracownicy mogą podróżować bez gotówki, korzystając z przypisanej do systemu Elektronicznej Karty Klienta (EKK) lub też unikalnego numeru, taxiKODu. Z kolei pracodawcom Polska Sieć Taxi 19 123 umożliwia dokonywanie rozliczeń za przejazdy na podstawie wystawianego raz w miesiącu zestawienia kursów i zbiorczej faktury VAT. Opcja ta pozwala nie tylko skrócić czas rozliczania kosztów transportu, ale również generuje oszczędności związane z księgowaniem przejazdów. Aplikacja TaxiDO będzie w całości zsynchronizowana z systemem PST 19 123, co stanowi dodatkowe ułatwienie dla pasażerów z całej Polski.
Źródło: Polska Sieć Taxi
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: