GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Prestigio RoadRunner 519 - przygoda w full HD

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-10 16:44 - czytano: 479 razy - dodaj komentarz
Prestigio RoadRunner 519 - przygoda w full HDPrestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia kolejny model z rodziny kompaktowych rejestratorów samochodowych – RoadRunner 519. Urządzenie nagrywa zdarzenia drogowe w jakości full FD stosując 120-stopniowy kąt widzenia oraz czterokrotny zoom cyfrowy. Intuicyjna obsługa w połączeniu z poręcznymi wymiarami urządzenia ułatwia montaż na szybie pojazdu za pomocą przyssawki.
REKLAMA
RoadRunner 519
Prestigio
RoadRunner 519
Prestigio
- Gama rejestratorów samochodowych Prestigio liczy aż 16 różnorodnych modeli. Jesteśmy liderem tego segmentu w wielu krajach regionu EMEA, a w Polsce zaliczamy się do ścisłej czołówki producentów tego typu urządzeń. Zróżnicowane potrzeby użytkowników sprawiły, że w portfolio znajdują się zarówno klasyczne, kompaktowe rejestratory, jak i wielofunkcyjne MultiRunnery, które znajdują zastosowanie w sportach ekstremalnych i rekreacji – podkreśla Dariusz Rylski, Product Line Sales Manager Prestigio w Asbis, Sp. z o. o.

Najnowszy model, RoadRunner 519 nagrywa trasę przejazdu w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Szerokokątny, 120-stopniowy obiektyw rejestruje zdarzenia również w bezpośrednim sąsiedztwie jezdni, co może być kluczowe podczas sporu z uczestnikiem kolizji lub ubezpieczycielem. Matryca urządzenia korzysta z trybu cyfrowego powiększenia 4x, co daje maksymalną rozdzielczość zdjęć na poziomie 4254x3264 pikseli. Materiał zapisywany jest w pętli na karcie SD, którą można później przełożyć do innego nośnika w celu obejrzenia nagrania na większym monitorze. Ciekawą funkcją rejestratora jest opcja detekcji ruchu, co jest o tyle przydatne, iż urządzenie wzbudza się automatycznie wykrywając aktywność, bez ingerencji kierowcy, zapewniając komfort oraz pewność zarejestrowania wszystkich potencjalnie istotnych wydarzeń. Kolejne udogodnienie polega na elektronicznej stabilizacji obrazu, oferującej dobrej jakości, nieporuszone nagrania.

RoadRunner 519 jest poręcznym gadżetem o wymiarach 67x50x15mm oraz wadze zaledwie 60 gram, co sprawia, że może być zamontowane np. pod lusterkiem komponując się z wystrojem kabiny. Kierowca ma do dyspozycji dwucalowy wyświetlacz LCD TFT, na którym na bieżąco widzi nagranie. Po prawej stronie ekranu znajdują się przyciski do nawigowania funkcjami rejestratora, a na boku obudowy umieszczono gniazdo USB do komunikowania się z innymi urządzeniami.

Cena:  299 zł
Źródło: Prestigio
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: