GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 14

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-04 16:26 - czytano: 477 razy - dodaj komentarz
Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 14Microsoft przedstawia najciekawsze płatne i bezpłatne aplikacje i gry tego tygodnia, dostępne na urządzenia m.in. z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox. Za gry i aplikacje płatne można płacić kartą, poprzez PayPal, a od niedawna także kartami pre-paid Microsoft, dostępnymi w stacjonarnych i internetowych sklepach AGD, RTV i komputerowych na terenie całej Polski. Przedpłacona karta Microsoft umożliwia zakup aplikacji na trzy rodzaje urządzeń: z
REKLAMA
Windows 8.1, Windows Phone 8 i Xbox.

HERE Maps
HERE Maps, czyli znane i popularne mapy od firmy Nokia, doczekały się aplikacji na Windows 8. Dzięki wsparciu dla trybu offline, mapy wybranych krajów (w tym Polski) możesz pobrać na swój komputer bądź tablet i korzystać z nich nawet wtedy, gdy nie masz połączenia z internetem. HERE Maps nie tylko pomogą trafić do celu, ale również odkryć ciekawe i przydatne miejsca.

Cena: darmowe
Aplikacja dostępna na: Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1

Bing Translator
Uniwersalny tłumacz, który przełoży na nasz język nie tylko tekst, ale także dźwięk. Dzięki współpracy z aparatem, nie zawsze musimy przepisywać konkretne wyrazy, czasem wystarczy najechać na nie aparatem, by po chwili ujrzeć na ekranie tłumaczenie. Bing Translator podobnie jak mapy HERE posiada tryb pracy offline. Ze słownika języka polskiego możemy korzystać nawet bez dostępu do internetu.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1

Fifa 14
Najnowsza odsłona tej niezwykle popularnej serii piłkarskiej. Wraz z edycją 2014 otrzymujemy nie tylko zaktualizowane składy ale też nowe, ulepszone sterowanie i rozwinięte tryby rozgrywki. Fifa 14 to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika tego sportu.

Cena: 17,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Windows Phone 8, iOS, Android

Fishdom 3

Fishdom 3 to Twoje wymarzone, cyfrowe akwarium. Poza sporą ilością rybek, oferuje możliwość dokupienia dziesiątek ozdób. Aby zebrać na nie fundusze, gramy w gry polegające na łączeniu minimum 3 identycznych elementów. Przydatnym dodatkiem jest przewodnik po gatunkach najpopularniejszych ryb akwariowych.

Cena: 17,99zł
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Windows 8/Windows 8.1

World at Arms
Połączenie gry ekonomicznej z elementami strategii. Jako dowódca prowadzisz działania wojenne na dwóch płaszczyznach. Rozwijasz bazę, udoskonalasz jednostki oraz dbasz o fundusze. W drugim trybie przenosisz się na pole walki, gdzie przejmując bezpośrednie dowództwo kierujesz odziały ku zwycięstwu.

Cena: darmowa
Gra dostępna na:
Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1

i Podcast
Za pomocą i Podcast możesz słuchać swoim ulubionych audycji internetowych oraz radiowych. Aplikacja posiada w swojej bazie sporą ilość polskojęzycznych podkastów, ale w razie braku ulubionych można je dodać ręcznie. Zaletą jest też opcja synchronizacji konta z chmurą.

Cena: 6,99zł
Darmowa wersja testowa: jest
Aplikacja dostępna na:
Windows Phone 8

Plants vs. Zombies Garden Warfare

Plants vs. Zombies to tytuł doskonale znany zwłaszcza posiadaczom urządzeń mobilnych. Tower Defense, w którym naszym zadaniem była ochrona domu przed falami nadciągających zombies, podbił serca milionów graczy. Garden Warfare odbiega nieco od tego schematu. Bliżej mu do klasycznych, dynamicznych strzelanek. Wcielając się w wybrane rośliny biegamy po planszy i eliminujemy nieumarłych. Gra posiada tryb kooperacji z innymi graczami.

Cena: 99 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Xbox 360

Thief
Legendarny złodziej Garret powraca w nowej odsłonie serii Thief. Grafika dopasowana do nowych konsol pozwala jeszcze lepiej wczuć się w złodziejski fach. Choć dysponujesz obszernym arsenałem broni, to Twymi największymi wrogami są dźwięk i światło. Pobierz grę Thief i wkrocz w jego mroczny świat.

Cena: 219 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na:
Xbox 360
Źródło: Microsoft
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: