GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Piotr Żyła jako członek ekipy Samsung GALAXY Team

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-25 17:38 - czytano: 1067 razy - dodaj komentarz
Piotr Żyła jako członek ekipy Samsung GALAXY TeamMiał zaledwie osiem lat kiedy oddał swój pierwszy skok. Ciężka praca każdego dnia sprawia, że z roku na rok odnosi coraz więcej sukcesów, a jego barwna osobowość przyciąga setki fanów. W tym roku został wybrany, jako członek ekipy Samsung GALAXY Team. Piotr Żyła reprezentował Polskę podczas XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014.
REKLAMA
Większość skoczków zaczyna swoją przygodę z nartami bardzo wcześnie, jednak sukcesy w tej dyscyplinie sportu nie zawsze przychodzą szybko. Wyniki zależą nie tylko od długości oddawanych skoków. Niezwykle ważna jest również technika, której opanowanie wymaga wiele czasu i wysiłku. 9 lat po oddaniu pierwszego skoku Piotr Żyła zadebiutował jako reprezentant Polski. W 2004 roku wziął udział w zawodach Pucharu Kontynentalnego w St. Moritz, a rok później wystąpił podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Rovaniemi (Finlandia), gdzie zdobył srebrny medal w konkurencji drużynowej, a w 2007 roku przyczynił się do zdobycia brązowego medalu przez reprezentację Polski w konkursie drużynowym. Do jego największych sukcesów można również zaliczyć zwycięstwo w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w Holmenkollen (Norwegia) w marcu 2013 roku. Triumf ten był dla Piotra Żyły szczególnym powodem do dumy, ponieważ zajął on pierwsze miejsce ex aquo z gwiazdą skoków Gregorem Schlierenzauerem.

Nie tylko sukcesy sportowe sprawiły, iż Żyła zaskarbił sobie serca wszystkich kibiców. Jest on niezwykle barwną postacią, dzięki czemu znajduje się wśród najbardziej rozpoznawalnych i lubianych sportowców w Polsce. Jego fanstronę na Facebooku polubiło już prawie 650 tysięcy osób. Swoich fanów oczarował szczerością, spontanicznością i niezwykłym poczuciem humoru. Codziennie dodaje kolejne posty, gratuluje zwycięstw kolegom z kadry, z którymi równie często się fotografuje. Na swoim profilu zdradza również sportowe tajemnice. Jego fani mają okazję czytać o „maszynach” – tak nazywa swoje kombinezony, czy kolejnych skoczniach, które odwiedza i fotografuje. Żyła zdradza również szczegóły swojej diety, której zawdzięcza niesamowitą energię podczas skoków. Internauci uwielbiają czytać z nim wywiady, w których nigdy nie ukrywa swoich emocji i  niezależnie od tego czy odnosi zwycięstwo czy też nie, zawsze jest uśmiechnięty i z optymizmem patrzy w przyszłość.

- Uwielbiam spać! Raczej śpię dłużej tylko w lecie, bo zazwyczaj mam wtedy więcej czasu. W sezonie, jak jestem 2-3 dni w domu, to zajmuję się dziećmi, gdyż wszyscy za sobą tęsknimy. Nie mam zbytnio niestety czasu dla siebie. Czasem tylko na wiosnę uda się pograć w piłkę nożną.­ – mówi Piotr Żyła.

Piotr Żyła jest ambasadorem Samsung Galaxy Team – inicjatywy sponsorskiej wspierającej sportowców podczas XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014.

Członkowie Samsung GALAXY Team to: Andrzej Szczęsny, Piotr Żyła, Katarzyna Bachleda-Curuś oraz Katarzyna Rogowiec. Polscy sportowcy rywalizowali o najcenniejsze sportowe medale podczas XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 (Piotr Żyła, Katarzyna Bachleda-Curuś) w dniach 7-23.02.14 oraz będą startować podczas Paraolimpiady (Andrzej Szczęsny), która odbędzie się 7-16.03.2014.

Zaangażowanie Samsung w Igrzyska Olimpijskie

Po raz pierwszy Samsung zaangażował się w Igrzyska Olimpijskie podczas ich seulskiej edycji w roku 1988, stając się sponsorem lokalnym. Od zimowych Igrzysk w Nagano w 1998 roku, spółka rozszerzyła swój zakres działań, stając się światowym partnerem olimpijskim w kategorii urządzeń komunikacji bezprzewodowej. Firma zapewniła platformę komunikacji bezprzewodowej Wireless Olympic Works (WOW) oraz dostarczyła telefony komórkowe, które zapewniły Rodzinie Olimpijskiej dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, dostosowanych do bieżącego położenia użytkownika, oraz dostęp do interaktywnych technologii komunikacyjnych. Samsung organizuje również wiele cyfrowych kampanii marketingowych, które umożliwiają dzielenie się olimpijskimi emocjami z ludźmi z całego świata. Dzięki inteligentnym technologiom mobilnym umożliwiają one także uczestniczenie w największej imprezie sportowej na świecie wszystkim fanom. Samsung pozostanie światowym partnerem olimpijskim do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Zaangażowanie Samsung w Igrzyska Paraolimpijskie
Samsung jest światowym partnerem Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego (MKP) od roku 2006. To właśnie w roku 2006, podczas Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Turynie, Samsung po raz pierwszy pełnił funkcję światowego partnera Igrzysk. Od tamtej pory firma wspierała Igrzyska Paraolimpijskie w Pekinie (2008), Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver (2010) oraz Igrzyska Paraolimpijskie w Londynie (2012). Jako światowy partner Igrzysk Paraolimpijskich już po raz piąty, Samsung chce udostępnić to wydarzenie jeszcze większej liczbie osób na całym świecie, dzieląc się olimpijskimi inspiracjami i emocjami za pośrednictwem innowacyjnych technologii komunikacji bezprzewodowej.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: