GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Internet LTE również w Vectrze

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-24 17:17 - czytano: 418 razy - dodaj komentarz
Internet LTE również w VectrzeJuż od połowy lutego abonenci mobilnego internetu Vectry mogą korzystać z najnowocześniejszej technologii LTE. Zmianie uległa również maksymalna prędkość transferu poza wspomnianą technologią z 2Mb/s do 15Mb/s. Większa prędkość dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych abonentów, którzy posiadają pakiet co najmniej 4GB. Niebawem operator zaproponuje swoim klientom mobilny internet LTE w atrakcyjnych paczkach z pozostałymi swoimi usługami telewizją cyfrową i Internetem
REKLAMA
kablowym.

Vectra dołączyła do grona operatorów telekomunikacyjnych, którzy w swojej ofercie internetu mobilnego posiadają najnowocześniejszą technologię bezprzewodowej transmisji danych LTE. Największą jej zaletą jest wyższa prędkość transferu i szybsze przesyłanie plików, co w znaczący sposób wpływa na lepszy komfort użytkowania internetu poza domem. Aby móc korzystać z najnowszej technologii w Vectrze należy posiadać odpowiedni modem, telefon lub tablet, obsługujący LTE oraz zakupić pakiet z co najmniej 4GB limitem transferu danych.

- Wprowadzenie do oferty usługi opartej na najnowszej technologii LTE jest naturalnym krokiem w rozwoju portfolio naszych produktów. Od kilku lat mamy znakomity internet stacjonarny, który cechuje się stabilnością, brakiem limitu oraz prędkością do 320 Mb/s. Natomiast nasi abonenci mają coraz większe wymagania i cenią sobie nie tylko jakość usługi, z której korzystają w domu, ale również stawiają na mobilność. To właśnie dla nich, jako uzupełnienie podstawowej oferty, wprowadziliśmy nowy produkt, który umożliwi im korzystanie ze świata rozrywki także poza domem – powiedział Rafał Kandziora, szef oferty rynkowej w Vectrze.

Nowy produkt w ofercie „solo” już teraz dostępny jest zarówno dla obecnych klientów, jak i nowych abonentów. Wkrótce operator zaproponuje atrakcyjną ofertę usługi mobilnego internetu LTE w pakietach, zawierających usługę telewizji cyfrowej lub super szybki internet stacjonarny bez limitu danych.

Internet mobilny LTE w sieci Vectra oparty jest na infrastrukturze operatora komórkowego Play.
Źródło: Vectra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: