GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung Galaxy Tab Note Pro 12.2 z bezprzewodową klawiaturą w prezencie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-18 17:23 - czytano: 774 razy - dodaj komentarz
Samsung Galaxy Tab Note Pro 12.2 z bezprzewodową klawiaturą w prezencieSamsung Galaxy Tab Note Pro 12.2 w darmowej dostawie z bezprzewodową klawiaturą w prezencie w sklepie redcoon.pl. Sklep redcoon.pl wprowadził do swojej oferty długo wyczekiwany i dotychczas najbardziej zaawansowany model Samsunga, Samsung Galaxy Tab Note Pro 12.2. Tablet, który urzeka designem i kusi funkcjonalnością. O czym mowa? To wielozadaniowy, 12.2-calowy wyświetlacz WQXGA Super clear LCD, zapewniający wysokiej jakości obraz i doskonałe barwy.
REKLAMA
Galaxy Tab Note Pro z klawiaturą
Redcoon
To dodatkowa funkcja multiwindow umożliwiająca podział ekranu, dzięki czemu użytkownik może robić kilka czynności jednocześnie. To również ukryty we wnętrzu Procesor Exynos 5 Octa z ośmioma rdzeniami, dający możliwość uruchamiania najbardziej wymagających aplikacji, takich jak gry, wszelkiego typu programy fotograficzne, czy biznesowe. Na uwagę zasługuje precyzyjny rysik S Pen, który łączy w sobie dodatkowe, bardzo przydatne funkcje takie jak  Action Memo, Scrapbooker, Screen Writer, S Finder i Pen Window. Podczas gdy Scrapbooker okaże się przydatny w uporządkowaniu rozmaitych treści (filmów, linków, plików itp.),  S Planer dopilnuje Twojego planu dnia. Warto podkreślić, że systemem użytym w Note Pro 12.2 jest Android 4.4 KitKat.

Urządzenie zachwyca nie tylko technicznymi funkcjami. Design stanowi tu równie ważny aspekt. Tablet jest wyjątkowo cienki (0,79 cm) i smukły. Jego opływowy kształt sprawia, że idealnie mieści się w dłoni. Stylowa obudowa i tył wykonany z miłego w dotyku, skóro- podobnego tworzywa podnoszą walory estetyczne i cieszą oko każdego użytkownika.

Sklep przygotował atrakcyjną promocję, która zaczyna się od 17 lutego i będzie trwała do pierwszego marca włącznie. Każdy, kto zdecyduje się na zakup w tym okresie tabletu Samsung Galaxy Tab Note Pro 12.2, dostanie bezprzewodową klawiaturę w prezencie. Dodatkowym bonusem jest również darmowa dostawa na te modele.
Źródło: Redcoon
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: