GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zewnętrzna obudowa od firmy Ericsson podwaja zdolność radiową na tej samej podstawie sprzętowej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-17 14:38 - czytano: 504 razy - dodaj komentarz
Zewnętrzna obudowa od firmy Ericsson podwaja zdolność radiową na tej samej podstawie sprzętowejPonieważ rosną potrzeby przepustowości Ericsson wprowadza modułową zewnętrzną obudowę All-in-One (wszystko-w-jednym), która mieści w sobie i zasila szerokopasmowe stacje o dużej pojemności mobilnej. Zbudowana w celu uzupełnienia oferty RBS 6000, w swojej maksymalnej konfiguracji o wysokiej pojemności mieści w sobie do 8 urządzeń cyfrowych, 18 radiowych i 4 MINI-LINK odnośników na danej powierzchni postojowej mniejszej niż 0,5 m2 (70x70 cm).
REKLAMA
Zewnętrzna obudowa All-in-One łączy w sobie urządzenia radiowe typu multi-standard, transmisyjne, zasilające i kontroli klimatu do wykorzystania możliwości obszarów o łagodnym i ciepłym klimacie. Modułowy system minimalizuje wymiary podstawy, czas instalacji, koszty i wymagania konserwacyjne, oraz może zostać zmodernizowany tak, aby dopasować konkretne potrzeby witryny, używając zindywidualizowanych opcji konfiguracji.

Gdy skonfigurowana jako zewnętrzna bazowa stacja radiowa o wysokiej pojemności, zewnętrzna obudowa All-in-One może zapewnić miejsce dla maks. 8 cyfrowych i maks. 12 jednostek radiowych dla wszystkich odpowiednich standardów radiowych i pasm częstotliwości. Może ona być również stosowana jako centralna jednostka w głównej zdalnej konfiguracji wykorzystująca maks. 16 zainstalowanych wewnątrz urządzeń cyfrowych i maks. 18 jednostek zdalnych radiowych lub kombinacji makro oraz urządzenia głównego sterowania zdalnego.

Thomas Noren, wiceprezes i szef działu produktów radiowych, sieci Business Unit w firmie Ericsson powiedział: - Optymalizacja urządzeń takich jak obudowa zewnętrzna jest ważnym obszarem dla operatorów w celu zmniejszenia czasu potrzebnego na dostarczenie usługi. Zewnętrzna obudowa All-in-One umożliwia dodanie pojemności w opłacalny sposób, umożliwiając obsługę ogromnego wzrostu danych w społeczeństwie sieciowym.

Zewnętrzna obudowa All-in-One jest przeznaczona do pracy z produktami z całego portfela produktowego RBS6000 firmy Ericsson. Odwiedzający kongres Mobile World Congress będą mogli zobaczyć przykład zewnętrznej obudowy All-In-One w hali nr 2.

W trakcie Mobile World Congress 2014 w Barcelonie (Hiszpania), firma Ericsson będzie pokazywała wiodące na całym świecie technologie oraz możliwości i innowacyjność usługi. Wierzymy, że każdy, kto korzysta z połączeń będzie mógł się połączyć, oraz że będziemy wskazywać drogę rozwiązaniami, które napędzają rozwój mobilności, dostępu szerokopasmowego i chmury sieciowej, tworząc podstawę dla ekosystemów i transformacji w różnych branżach. Jesteśmy twoim przewodnikiem w społeczeństwie sieciowym.
Źródło: Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: