GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ABC VOD - nowy serwis dla dzieci debiutuje w Telewizji Osobistej Netii

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-06 16:16 - czytano: 499 razy - dodaj komentarz
ABC VOD - nowy serwis dla dzieci debiutuje w Telewizji Osobistej NetiiABC VOD, pierwszy w Polsce subskrybowany serwis wideo na żądanie przeznaczony dla dzieci, ma swój rynkowy debiut na Netia Playerze. Serwis ten zapewnia nieograniczony dostęp do kilkuset odcinków ulubionych bajek i pewność, że wyświetlane treści są w pełni legalne i adekwatne do wieku dziecka. Netia, która niedawno wprowadziła do swojej oferty Telewizji Osobistej nowe pakiety tematyczne (m.in. dwa pakiety kanałów przeznaczonych dla dzieci młodszych i starszych)teraz rozszerza wachlarz usług VOD o
REKLAMA
aplikację z treściami skierowanymi dla dzieci – ABC VOD. To zupełnie nowa na rynku propozycja, przygotowana przez Galapagos Sp. z o.o., dystrybutora filmów Blu-ray i DVD.

Serwis ABC VOD dedykowany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. W płatnej subskrypcji VOD udostępnia pakiet seriali i filmów już od 9,90 zł. Rodzice będą mieli gwarancję dopasowania oferty programowej do wieku swojej pociechy, a także możliwość kontroli rodzicielskiej. W serwisie nie jest przewidywana emisja reklam, nawigacja jest prosta i przyjazna a estetyka dopasowana do dziecięcych potrzeb.

Dzieci znajdą tu swoich ulubionych bohaterów - wśród wielu seriali dostępne będą bijące obecnie rekordy popularności, m.in. LEGO Ninjago, LEGO Chima, LEGO Friends, My Little Pony: Przyjaźń to magia, Peppa czy Stacyjkowo. W ramach oferty znajdą się również pozycje takie jak Baranek Shaun i To Timmy, Małe Zoo Lucy czy SamSam.

- ABC VOD jest przeznaczony wyłącznie dla widzów w wieku 3-10 lat. Serwis został przygotowany z myślą o dzieciach począwszy od  projektu graficznego i kolorystyki, poprzez uproszczony sposób nawigacji, aż po starannie wyselekcjonowaną ofertę programową. Uważamy, że skierowana specjalnie do tej grupy wiekowej usługa istotnie wyróżni się na rynku. – powiedział Andrzej Łudziński, Prezes Galapagos.

- Wprowadzenie do oferty dziecięcego kontentu VOD jest kolejnym krokiem w udostępnianiu naszym abonentom kompleksowej oferty wideo. Naszym celem jest dostarczanie klientom różnorodnych pozycji programowych, zarówno w postaci kanałów linearnych, jak i serwisów z treściami na żądanie, tak, aby sami mogli decydować, w jaki sposób chcą oglądać swoje ulubione filmy i programy. – powiedziała Małgorzata Seck, Dyrektor ds. kontentu w Netii.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: