GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung przedstawia przyszłość branży Digital Signage na targach ISE 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-04 17:20 - czytano: 503 razy - dodaj komentarz
Samsung przedstawia przyszłość branży Digital Signage na targach ISE 2014Firma Samsung Electronics prezentuje najnowsze rozwiązania wyświetlaczy profesjonalnych na targach ISE (Integrated Systems Europe) w Amsterdamie, będących największym europejskim wydarzeniem targowym w branży Digital Signage. W tegorocznej ekspozycji pod hasłem "Integracja, interakcja i inspiracja", Samsung przedstawi swoją wizję przyszłości wyświetlaczy oraz rozwiązania zoptymalizowane dla różnorodnych przestrzeni: od obiektów handlowych, poprzez biura i lotniska, aż po hotele.
REKLAMA
Rok 2013 był dla Samsunga fantastyczny w dziedzinie rozwoju profesjonalnych rozwiązań audio-wideo, zwłaszcza w segmencie monitorów LFD – powiedział Andrew Mills, dyrektor wykonawczy dywizji B2B w Samsung Electronics Europe. – Podczas tegorocznej edycji targów ISE przedstawiamy swoją wizję na rok 2014. Przewidujemy większą integrację systemów AV ze strategiami sieci sprzedaży detalicznej i systemami analitycznymi obiektów handlowych, mającą na celu zwiększenie korzyści płynących z wykorzystania multimedialnych systemów prezentacji wizualnej w handlu detalicznym. Zapotrzebowanie konsumentów na innowacyjne rozwiązania będzie w najbliższych latach napędzać dynamiczny wzrost w tym segmencie.

Samsung zaprezentuje nową wersją cyfrowej platformy Samsung Smart Signage, wspierającej tworzenie bardziej efektywnego środowiska dla biznesu. Debiut platformy Smart Signage miał miejsce podczas ISE 2013, natomiast podczas tegorocznej edycji targów prezentowana będzie jej udoskonalona wersja, zintegrowana z nową serią monitorów Samsung LFD na rok 2014. Ulepszona cyfrowa platforma prezentacji wizualnej jako pierwsza w branży wykorzystuje czterordzeniowy system SoC (system-on-chip).

Samsung planuje skoncentrować się na zintegrowanych rozwiązaniach wyświetlaczy i umocnić swoją pozycję na rosnącym rynku Digital Signage. Prognozuje się, że złożona stopa wzrostu rocznego (CAGR) osiągnie w tej branży do roku 2017 poziom 20%.

Najważniejsze elementy ekspozycji Samsung Electronics na targach ISE:
 • Potężna "wieża multiwizyjna" złożona z 54 najwyższej światowej klasy monitorów LFD (UD55D) z ultra cienką 3,5-milimetrową (najwęższą na rynku) ramką, która oczaruje publiczność niesamowitymi efektami wizualnymi.
 • Zwiedzający stoisko targowe będą mogli podziwiać naturalnej wielkości obrazy poszczególnych produktów wyświetlane na 95-calowych monitorach LFD (ME95C), przeglądając jednocześnie pełną ofertę urządzeń w ich wirtualnym katalogu. Przedstawiciele branży HoReCa mogą się również przekonać, jak łatwa jest aktualizacja informacji o promocjach i ofercie restauracji przy użyciu rozwiązań wyświetlaczy firmy Samsung.
 • W przestrzeni zaaranżowanej w stylu wnętrz hotelowych zwiedzający zapoznają się z innowacyjnymi rozwiązaniami Samsung dla hoteli, m.in. z ofertą treści telewizyjnych kontrolowanych przez gości hotelowych.
 • W strefie imitującej lotnisko wystawiane będą systemy informacyjne z tablicami rozkładu lotów, informacjami pogodowymi i innymi danymi aktualizowanymi w czasie rzeczywistym na monitorach LFD firmy Samsung. Rozwiązanie to gwarantuje podróżnym dostęp do aktualizowanych na bieżąco oraz atrakcyjnych wizualnie informacji o lotach.
 • Pojawią się też zaawansowane systemy konferencyjne z tablicami interaktywnymi zastępującymi tradycyjne ekrany i projektory. Wprowadzone na rynek w grudniu 2013 rozwiązanie Samsung MagicIWB 3.0 pozwala połączyć kilka monitorów LFD w jedną wieloekranową tablicę, umożliwiając ponadto użytkownikom skuteczniejszą współpracę i wymianę danych pomiędzy laptopami i tabletami.
 • Prezentowane będzie również efektywne środowisko pracy, którego użytkownicy mogą jednocześnie pracować i uczestniczyć w wideokonferencjach, dzieląc ekran UHD LFD na 4 ekrany o rozdzielczości full HD.
Samsung zorganizuje ponadto konferencję adresowaną do europejskiego sektora B2B, podczas której przedstawiona zostanie firmowa strategia B2B oraz wizja przyszłości systemów Digital Signage, stopniowo integrujących nasze życie ze środowiskami pracy.
Źródło: Samsung
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: