GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

AutoMapa 1.7 dla systemu Android już dostępna

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-04 16:58 - czytano: 695 razy - dodaj komentarz
AutoMapa 1.7 dla systemu Android już dostępnaDo Google Play trafiła najnowsza wersja AutoMapy dla systemu Android oznaczona numerem 1.7. Użytkownicy znajdą w niej wiele nowych, oczekiwanych funkcji i rozwiązań a także obsługę najnowszego systemu Android 4.4 KitKat. Obsługa Android 4.4, import tras z serwisu Targeo.pl, objazdy, obsługa gestów, powiadomienie SMS o dojeździe do celu oraz dziesiątki nowych funkcji. AutoMapa 1.7 dla systemu Android wprowadza nową funkcję: objazdy dróg. Stanowią one doskonałe uzupełnienie danych LiveDrive
REKLAMA
pozwalających wyznaczać trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej. Objazdy umożliwią kierowcom błyskawiczną reakcję na nagłe zdarzenie drogowe, które spowodowało utrudnienia w ruchu.

Aby ułatwić zarządzanie objazdami oraz innymi funkcjami programu, w AutoMapie Android pojawia się obsługę Gestów. Dzięki nim, za jednym przesunięciem palca w określonym kierunku, użytkownik otrzymuje szybki dostęp do trzech funkcji: objazdu, podglądu mapy w widoku 2D z wizualizacją traffic oraz widoku 2D ułatwiającego wyszukanie obiektu na mapie.

Jedną z głównych nowości w AutoMapie 1.7 jest opcja powiadomienia SMS o dojeździe do celu. Wyznaczając trasę użytkownik ma możliwość zdefiniowania, kto i kiedy otrzyma powiadomienie o dojeździe do celu.

- Powiadomienie SMS to nowa, bardzo przydatna funkcja w AutoMapie. Pozwala określić, kto i kiedy otrzyma informację o dojeździe do celu, lub miejscu, w którym kierowca aktualnie się znajduje. Wystarczy wprowadzić nr telefonu odbiorcy lub wybrać go z książki adresowej, a także zdefiniować, kiedy system ma wysłać informację. Może to być konkretny czas przed dojazdem do celu, określona odległość po ruszeniu w trasę czy też konkretna godzina” - tłumaczy Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy

W najnowszej wersji AutoMapy Android pojawił się również mechanizm automatycznej aktualizacji statystycznych danych drogowych SmartRoutes. Gdy tylko nowe dane SmartRoutes będą dostępne, użytkownicy będą mogli pobrać je wprost z aplikacji.

AutoMapa 1.7 dla systemu Android to również nowe możliwości zarządzania trasami. Wszystkie wybierane trasy można zapisać, odczytać a także dzielić się nimi z innymi poprzez e-mail czy serwis Dropbox ułatwiający wymianę osobistych plików. Użytkownicy AutoMapy mogą skorzystać również z oczekiwanej funkcji automatycznego pobierania tras z serwisu lokalizacyjnego Targeo.pl, którego użytkownicy wyznaczają miesięcznie ponad 5 milionów tras! Teraz, podając w AutoMapie Android kod PIN uzyskany przy wyznaczaniu trasy w Targeo.pl, trasa zostanie automatycznie wczytana do AutoMapy!

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie docinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy. Najnowsza wersja AutoMapy Android dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną licencję czasową.
Źródło: AutoMapa
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: