GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Ubezpiecz zakupy w internecie z nowym mTransferem

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-28 17:20 - czytano: 449 razy - dodaj komentarz
Ubezpiecz zakupy w internecie z nowym mTransferemmBank wprowadza nową odsłonę mTransferu. Jeden z największych systemów szybkich płatności za zakupy w internecie został wzbogacony o ubezpieczenie. To doskonałe zabezpieczenie przeciw nieuczciwym sprzedawcom i niekompetentnym dostawcom, a jednocześnie pierwsza taka oferta na rynku bankowym. Wybierając ubezpieczenie do transakcji, można przy okazji zaoszczędzić na kosztach doręczenia przesyłki.
REKLAMA
Od dziś robienie zakupów przez internet stanie się dla klientów mBanku znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Aby jeszcze bardziej usprawnić proces zamawiania towarów on-line, przygotowaliśmy nową odsłonę mTransferu z wbudowanym ubezpieczeniem – mówi Andrzej Chechliński, specjalista eCommerce w mBanku.

Wybierając płatność za pośrednictwem mTransferu, klient zostaje automatycznie przeniesiony na stronę logowania do nowej bankowości elektronicznej banku. Nie trzeba wypełniać formularzy, podawać numeru konta i adresu odbiorcy czy wpisywać kwoty do  zapłaty – wszystkie dane podstawiają się automatycznie. Pieniądze trafiają do odbiorcy natychmiast, co znacznie przyspiesza proces obsługi zamówienia. Co więcej, płatność mTransferem można wykonać zarówno z konta indywidualnego lub firmowego, jak i karty kredytowej, kredytu gotówkowego czy limitu kredytu odnawialnego.

Jednocześnie mTransfer jako pierwsza usługa do płatności internetowych w polskiej bankowości, został wzbogacony o możliwość skorzystania z ubezpieczenia. Jeśli klient nie otrzyma przesyłki lub jej zawartość będzie inna od deklaracji, odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia pokryje całą wartość transakcji z mTransferu – łącznie z kosztami wysyłki.

Przy okazji, niższe mogą być koszty doręczenia paczki, bowiem dotąd wielu klientów sklepów on-line wybierało zazwyczaj droższą opcję płatności przy odbiorze, aby dodatkowo zabezpieczyć się przed ewentualnymi oszustami. Teraz bez obaw będą mogli zapłacić przed otrzymaniem przesyłki i zaoszczędzić na kosztach doręczenia – wyjaśnia Andrzej Chechliński z mBanku.

Aby skorzystać z ubezpieczenia z nowym mTransferem nie trzeba podpisywać umów, ani wypełniać formularzy. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcje podczas płacenia w systemie mTransfer. Ubezpieczenie kosztuje jedynie 5 proc. wartości transakcji przy zakupach o wartości do 1000 zł oraz 3 proc. przy większych zamówieniach. Minimalna kwota transakcji wynosi 100 zł, a maksymalna 10 000 zł.
Źródło: mBank
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: