GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HUAWEI globalnym partnerem technologicznym klubu Arsenal Londyn

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-22 16:23 - czytano: 256 razy - dodaj komentarz
HUAWEI globalnym partnerem technologicznym klubu Arsenal LondynHUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), i klub piłkarski Arsenal Londyn poinformowały o rozpoczęciu współpracy oraz przyznaniu firmie HUAWEI statusu oficjalnego globalnego partnera londyńskiego klubu do końca sezonu Premier League 2015/16. Decyzję o zawiązaniu partnerstwa pomiędzy HUAWEI i Arsenalem ogłoszono w znajdującym się w Colney, w hrabstwie Hertforshire, ośrodku treningowym Arenalu, w obecności członków drużyny, w tym m.in. Aarona Ramseya,
REKLAMA
Lukasa Podolskiego i Mesuta Özila, a także menadżera klubu – Arsène’a Wengera. Partnerstwo zostało oficjalnie zainaugurowane i zaprezentowane fanom klubu 18 stycznia br. na stadionie kanonierów Emirates Stadium w Londynie, przed rozpoczęciem kolejki Premier League, w  której Arsenal wygrał 2:0 z Fulham Londyn. Umowa o współpracy zbliża do siebie dwóch graczy o światowej marce: HUAWEI – lidera rynku technologii i komunikacji – i Arsenal Londyn – jeden z najsilniejszych klubów piłkarskich świata.

- Cieszymy się z zawiązania partnerstwa między HUAWEI a Arsenalem. To pierwsza umowa o zasięgu globalnym, którą podpisujemy z firmą z Chin. Wzmocni ona  naszą obecność na rynku, zwłaszcza podczas podróży poprzedzających sezon rozgrywek i poprzez zintensyfikowaną obecność w mediach cyfrowych, które angażują fanów. HUAWEI jest liderem w swojej dziedzinie, dostarczając usługi oparte na technologiach informatycznych i komunikacyjnych ponad jednej trzeciej całej populacji świata. Jesteśmy podekscytowani mogąc połączyć nasze siły z HUAWEI w momencie, gdy firma intensywnie rozwija swoją działalność w Wielkiej Brytanii i Europie – powiedział Tom Fox, Chief Commercial Officer w Arsenal Football Club.

Partnerstwo oznacza globalną współpracę między obiema markami, która będzie polegać m.in. na udziale przedstawicieli Arsenalu w działaniach komunikacyjnych i promocyjnych HUAWEI zarówno na terenie Wielkiej Brytanii jak i w innych krajach.

Jako przedstawiciele HUAWEI jesteśmy szczęśliwi z rozpoczęcia współpracy z Arsenalem, jednym z najlepszych klubów piłkarskich świata. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką, co czyni z nas doskonałego partnera dla klubu o światowej renomie, jakim jest Arsenal. Już nie możemy doczekać się wspólnych działań ze wszystkimi członkami drużyny z Emirates Stadium – powiedział Mark Mitchinson, Executive Vice President w HUAWEI Technologies UK.

Porozumienie o partnerstwie zakłada także szereg działań komunikacyjnych na platformach cyfrowych i w mediach społecznościowych.
Źródło: Huawei
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: