GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Pendrive JetFlash 380 USB OTG oraz stylowy model JetFlash 510 od Transcend

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-21 15:23 - czytano: 433 razy - dodaj komentarz
Pendrive JetFlash 380 USB OTG oraz stylowy model JetFlash 510 od TranscendFirma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do oferty pamięci flash nowych modeli JetFlash 380 oraz 510. Wyposażony w złącze microUSB JetFlash 380 jest uzupełnieniem możliwości mobilnego urządzenia opartego na systemie Android wspierającego łączność USB OTG – pozwala na łatwe przechowywanie, transfer oraz wymianę zasobów cyfrowych. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz eleganckiemu wyglądowi JetFlash 510 jest praktycznym, a jednocześnie miłym dla oka urządzeniem, które nie zajmuje zbędnego
REKLAMA
TRANSCEND
TRANSCEND
miejsca w kieszeni czy w torebce. Nowe pendrive’y dostępne są w złotej oraz srebrnej wersji kolorystycznej oraz trzech wariantach pojemnościowych: 8GB, 16GB i 32GB.

TRANSCEND JetFlash 380 USB OTG: mini HDD dla urządzeń z Androidem
Pamięć USB JetFlash 380 wyposażona jest w dwa złącza. Oprócz standardowego portu USB zawiera również interfejs microUSB. Po podłączeniu do urządzenia mobilnego wspierających standard OTG (On-The-Go) użytkownicy mogą w prosty sposób importować lub eksportować na nie dowolne pliki, wykorzystując możliwości stabilnego połączenia oraz szybki transfer. Nie potrzebują do tego celu dodatkowych kabli czy adapterów.

TRANSCEND Elite
Zaprojektowana z myślą o użytkownikach smartfonów oraz tabletów z systemem operacyjnym Android (wersja 4.0 lub wyższa) aplikacja wspiera zarządzanie danymi. W przypadku JetFlash 380 TRANSCEND Elite pomoże użytkownikom przeglądać oraz przenosić dane zgromadzone zarówno na nośniku USB, jak i urządzeniu z Androidem.

TRANSCEND JetFlash 510 USB 2.0 – niemal niewidoczny w porcie USB

Nowy model JetFlash 510 z serii luksusowej charakteryzuje się eleganckim wyglądem i metalicznym designem. Dzięki niewielkim rozmiarom nie tylko zajmuje niewiele miejsca, ale również nie utrudnia podłączania innych urządzeń do sąsiednich portów w laptopie czy komputerze stacjonarnym. Przy wpięciu do portu komputera wystająca na zewnątrz część pendrive’a ma zaledwie 9 mm.

Technologia COB (Chip On Board)

Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii produkcji COB (Chip On Board) w przypadku obu modeli pendrive’ów, zarówno JetFlash 380 jak i 510 mają mniejsze wymiary oraz są lżejsze niż standardowe pamięci flash. Co więcej, są całkowicie odporne na kurz oraz wodę.

Rozpoznawalność i wyróżnienia
Pamięci USB marki TRANSCEND zostały do tej pory uhonorowane licznymi wyróżnieniami. Trzy spośród dostępnych modeli pendrive’ów JetFlash 360, 520 oraz 810 zdobyły tegoroczną nagrodę „2014 Taiwan Excellence Award” przyznawaną przez Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA), której głównym celem jest promocja handlu zagranicznego. Wyróżnienie to przyznawane jest produktom o wysokiej jakości, innowacyjnym oraz oferującym znaczną wartość dodaną.

Cena:

Sugerowane ceny detaliczne modeli pendrive’ów TRANSCEND wynoszą:
JetFlash 380 8GB: 32 PLN w srebrnej wersji kolorystycznej (S) /37 PLN w złotej wersji kolorystycznej (G)
 1. 16GB: 52 PLN (S) / 57 PLN (G)
 2. 32GB: 89 PLN (S) / 94 PLN (G)
JetFlash 510 8GB: 30 PLN w srebrnej wersji kolorystycznej (S) /32 PLN w złotej wersji kolorystycznej (G)
 1. 16GB: 48 PLN (S) / 50 PLN (G)
 2. 32GB: 82 PLN (S) / 85 PLN (G)
Źródło: TRANSCEND
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: