GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Tablety dedykowane do nawigacji

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-15 17:20 - czytano: 301 razy - dodaj komentarz
Tablety dedykowane do nawigacjiO Polski rynek tabletów powalczy marka SmartGPS, wprowadzając do swojej oferty tablety dedykowane do nawigacji samochodowej. Producent nawigacji samochodowych oferowanych pod marką SmartGPS wprowadza na Polski rynek 2 rodzaje tabletów: SmartTab 3G oraz SmartTab 4G. Obydwa zawierają zainstalowany system nawigacyjny MapaMap ze szczegółową mapą Polski oraz oferują wszystkie niezbędne funkcje wymagane od nowoczesnego multimedialnego tabletu.
REKLAMA
SmartTab3G
Imagis
SmartTab3G
Imagis
Tablet SmartTAB 4G to urządzenie posiadające wyjątkowo, jasny i kontrastowy wyświetlacz 7 cali oraz wbudowany moduł 3G/GSM DUAL SIM. Dzięki możliwości zainstalowania 2 kart  SIM tablet oferuje jednoczesny dostęp do bezpłatnego internetu (na przykład  dzięki Areo2) oraz rozmów telefonicznych i SMS’ów. Dodatkowe wyposażenie to port WiFi, Bluetooth, radio FM, a także przednia i tylna kamera. Urządzenie napędza procesor Dual Core 1,2 GHz z 1 GB pamięci RAM pracujący pod kontrola systemu operacyjnego Android 4.1.  Wbudowany moduł GPS oraz zainstalowany system nawigacji MapaMap umożliwia wykorzystanie tabletu do nawigacji samochodowej po Polsce. W zestawie znajduje się także uchwyt i ładowarka samochodowa co czyni z niego urządzenie w pełni dedykowane do nawigacji. Tablet od frontu prezentuje się w kolorze czarnym natomiast tył zaopatrzony jest w aluminiową obudowę. 

Sugerowana cena detaliczna tego rozwiązania to jedyne 499 zł.

Tablet SmartTab 3G oferowany jest w 2 wersjach kolorystycznych czarnej i białej. W sugerowanej cenie detalicznej 399 zł producent  oferuje 7 calowy tablet z dwurdzeniowy procesorem 1 GHz oraz pamięcią RAM 512 MB zarządzany przez system operacyjny Android 4.2.  Urządzenie posiada wbudowany moduł komunikacji 3G/GSM, który umożliwia dostęp do Internetu, rozmowy telefoniczne oraz wysyłanie SMS'ów. Możliwości komunikacji dopełniają moduły WiFi oraz Bluetooth. SmartTab 3G posiada radio FM, przednią i tylną kamerę, a wbudowany moduł GPS oraz zainstalowany system nawigacyjny MapaMap umożliwia wykorzystanie tabletu do nawigacji GPS i planowania podróży.

Obydwa modele tabletów SmarGPS oferują dostęp do internetu za pomocą moduł 3G/GSM. Dzięki temu zainstalowany w nich system nawigacyjny MapaMap for AndroidTM może korzystać z systemu informacji o korkach i ostrzegać użytkowników o niebezpiecznych zdarzeniach na polskich drogach.
Źródło: Imagis
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: