GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Alior Bank wprowadził usługę MasterCard Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-30 19:00 - czytano: 305 razy - dodaj komentarz
Alior Bank wprowadził usługę MasterCard MobileUsługa MasterCard Mobile, oferująca wygodny i bezpieczny standard płatności mobilnych, jest już dostępna w Alior Banku. MasterCard Mobile to uniwersalna metoda płatności mobilnych, która umożliwia użytkownikom proste i bezpieczne zakupy w sklepach internetowych oraz aplikacjach mobilnych poprzez wygodne i szybkie nabywanie biletów do kina, biletów komunikacji miejskiej i dalekobieżnej, opłacanie miejsc parkingowych oraz doładowywanie telefonów prepaid.
REKLAMA
Klienci Alior Banku mogą już w wygodny sposób zarejestrować się do usługi za pośrednictwem swojej bankowości internetowej i korzystać z możliwości, jakie daje aplikacja MasterCard Mobile. Spełnia ona rolę platformy integrującej różne systemy płatności mobilnych, dzięki czemu nie tylko znacząco ułatwia i przyspiesza zakupy realizowane za pomocą telefonu komórkowego, ale również umożliwia posiadaczom kart MasterCard skorzystanie z oferty partnerów usługi takich jak: uPaid, CallPay, inPost, iPlay, mPay, Multikino czy SkyCash.

- Innowacyjność od samego początku wpisana jest w strategię Alior Banku, który pod względem nowatorskich produktów i usług jest wiodącą instytucją finansową w Polsce – mówi Celina Waleśkiewicz, Dyrektor Obszaru Bankowości Nowoczesnej w Alior Banku. – Nasze rozwiązania zawsze opieramy na uznanych i bezpiecznych technologiach, które opracowywane są przez liderów w swoich branżach. MasterCard Mobile to nowoczesna i ciekawa usługa, która pozwoli naszym klientom na wygodne zakupy z każdego miejsca i o każdej porze – dodaje.

Dodatkowo, od przyszłego roku, usługa będzie funkcjonować w ramach globalnego rozwiązania MasterPass, które umożliwi klientom dokonywanie płatności w sklepie i Internecie w szybki, wygodny i bezpieczny sposób, za pomocą zaledwie jednego dotknięcia ekranu telefonu lub kliknięcia.

- Cieszymy się, że kolejny bank dołącza do swojej oferty usługę MasterCard Mobile – mówi Michał Skowronek, Dyrektor Generalny na Polskę, Ukrainę, Czechy i Słowację w MasterCard Europe. – Usługa daje możliwość dokonywania prostych i bezpiecznych płatności mobilnych u wybranych partnerów. To kolejny krok na drodze rozwoju nowoczesnych form obrotu bezgotówkowego.
Źródło: MasterCard
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: