GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

LUKOIL wybrał GTS do budowy sieci korporacyjnej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-19 14:03 - czytano: 512 razy - dodaj komentarz
LUKOIL wybrał GTS do budowy sieci korporacyjnejGTS Central Europe (GTS), wiodący dostawca zintegrowanych usług telekomunikacyjnych oraz centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej, podpisał kilkuletni kontrakt z LUKOIL Polska, międzynarodowym koncernem zajmującym się wydobyciem i przetwarzaniem ropy naftowej oraz gazu, na wdrożenie sieci korporacyjnej łączącej 116 stacji benzynowych w Polsce. GTS zaprojektował i wdrożył nową, wielofunkcyjną infrastrukturę sieciową wspierającą kluczowe operacje biznesowe, realizowane przez 116 stacji
REKLAMA
benzynowych w Polsce. Dopasowane do potrzeb klienta rozwiązanie jest oparte na nowoczesnych platformach IP i transmisji danych. Obsługują one wszystkie wewnętrzne aplikacje biznesowe LUKOIL oraz punkty sprzedaży (POS), którym zapewniają bezpośrednie połączenie z bankami i centrami danych, co przyspiesza realizację transakcji płatniczych oraz obsługę kart flotowych. W celu zapewnienia ciągłości działania usług głosowych i transmisji danych, GTS opracował bezpieczne rozwiązanie backupowe, z wykorzystaniem różnej od poprzednich technologii.

W ramach kontraktu, GTS uruchomił także sieci WiFi, na wszystkich 116 stacjach benzynowych oraz w przyległych restauracjach i sklepach. Dzięki temu klienci obsługiwani w tych punktach mają swobodny dostęp do Internetu. Siecią WiFi zarządza LUKOIL.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy partnerem LUKOIL Polska w zakresie rozwiązań sieciowych. Zaproponowaliśmy kompleksowe rozwiązanie składające się z kilku usług telekomunikacyjnych, które są dostosowane do potrzeb biznesowych klienta – mówi Piotr Sieluk, Prezes GTS Poland. - To potwierdza kompetencje GTS w tworzeniu i zarządzaniu usługami teleinformatycznymi spełniającymi oczekiwania klientów korporacyjnych.

- W przypadku zarządzania danymi klienta i obsługą płatności, bezpieczeństwo informacji oraz niezawodność sieci są konieczne. Dlatego dla nas kluczowym było znalezienie wiarygodnego partnera, który zrozumie nasze cele biznesowe i będzie zarządzał kompleksową infrastrukturą sieciową LUKOIL w Polsce. – powiedział Audrius Stropus, Prezes Zarządu LUKOIL Polska. -Jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy i klienci będą czerpać korzyści z naszej współpracy z firmą GTS.
Źródło: GTS
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: