GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Porównanie porównywarek cen. Ranking Interaktywnie.com

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-12 15:47 - czytano: 308 razy - dodaj komentarz
Porównanie porównywarek cen. Ranking Interaktywnie.comW ocenie ekspertów najlepiej wypadło należące do Grupy Allegro Ceneo.pl. O zwycięstwie zadecydowały detale, takie jak na przykład możliwość pobrania mobilnej aplikacji natywnej, przejrzysta grafika czy intuicyjność, które zaowocowały najwyższą średnią ocen. Wszystkie z testowanych porównywarek z powodzeniem spełniają jednak swoją podstawową rolę i posiadają elementy, które pozytywnie wyróżniają się na tle pozostałych. Punktując ich wady i zalety eksperci nie byli jednomyślni.
REKLAMA
- Każda z testowanych porównywarek wypada dostatecznie dobrze lub dobrze pod kątem użyteczności, dlatego w celu wyboru najlepszej użytkownik powinien kierować się najlepszymi zwracanymi wynikami - podsumowuje Piotr Augustyński, user experience manager z agencji interaktywnej Insignia.

Na końcu stawki uplasował się Nokaut.pl. Na ocenę wpłynęły m.in. brak ocen i recenzji produktów oraz rozwiniętego systemu podpowiedzi w wyszukiwarce. Tomasz Malik zwrócił jednak uwagę, że serwis tej jako jedyny w przejrzysty sposób pokazuje cenę dostawy, co jest ogromnym plusem.

Opinie ekspertów:

Tomasz Malik, IT director Codefathers.pl (Grupa Adweb)
-Najwyższą ocenę przyznaję Ceneo.pl. Na wysoką notę zasługuje m.in. wyszukiwarka zastosowana w serwisie, która na podstawie wpisanej frazy sama wybiera kategorię, dzięki czemu dotarcie do interesującego nas produktu jest szybkie

Damian Stebel, web developer, GONG
-Pod kątem wyszukiwarki, najlepiej wypada Skapiec.pl - głównie za sprawą najlepiej rozwiązanej funkcji autocomplete. Niestety przechodząc na widok listy wyszukiwania już nie jest tak kolorowo.

Piotr Augustyński, user experience manager, Insignia
-Z ocenionych serwisów, moje oczekiwania najlepiej spełnia Ceneo.pl i Skapiec.pl. W mojej ocenie Ceneo.pl jest najwygodniejszym z testowanych serwisów pod kątem nawigacji, natomiast Skapiec.pl wygrywa bogat ym zestawem filtrów specyficznych dla konkretnych kategorii produktowych.

Tomasz Stachoń, senior web developer, Netizens
-Serwisem zasługującym na najwyższą ocenę jest Ceneo.pl. Ma wszystko, co porównywarka cenowa mieć powinna: zorganizowany układ treści, czytelną i intuicyjną kategoryzację, bardzo dobrze zbudowaną wersję oraz aplikację mobilną.
Źródło: Interaktywnie.com
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: