GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Smartfony ZTE Blade G i V dostępne w e-sklepach

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-10 17:19 - czytano: 396 razy - dodaj komentarz
Smartfony ZTE Blade G i V dostępne w e-sklepachModele ZTE Blade G oraz Blade V można już nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego sieci x-kom.pl w atrakcyjnych cenach. 4.5” Blade G z dwurdzeniowym procesorem oraz modułem A-GPS wyceniono na 699 zł, zaś 4-calowy, skierowany do użytkowników zaczynających przygodę ze smartfonami Blade V, kosztuje 599 zł. ZTE Blade G prezentuje rozdzielczości 854×480 pikseli, co na 4.5-calowym ekranie pozwala cieszyć się odtwarzaniem wysokiej jakości multimediów.
REKLAMA
ZTE Blade V
ZTE
ZTE Blade G
ZTE
- Zaczynamy oferować nasze smartfony za pośrednictwem kanału retail, kierując ofertę do użytkowników, którzy nie chcą wiązać się umową abonamentową. To duży i ważny rynek, dlatego poprzez nasze partnerstwo z ASBISem gwarantujemy korzystną dla klienta końcowego cenę na sklepowej półce – ocenia Deng Yuchen, dyrektor marketingu ZTE Poland.

ZTE Blade G prezentuje rozdzielczości 854×480 pikseli, co na 4.5-calowym ekranie pozwala cieszyć się odtwarzaniem wysokiej jakości multimediów. Smartfon posiada wydajny procesor dual core z zegarem 1.1GHz. Szybką wymianę danych między urządzeniami oferuje wbudowany moduł Bluetooth w standardzie 3.0, a odbiornik A-GPS umożliwia korzystanie z aplikacji nawigacyjnych. Dostęp do mobilnego internetu pozwala na pobieranie pakietów z prędkością do 7.2MB/s i wysyłanie na poziomie 5.76Mb/s. Producent wyposażył smartfona w dwie kamery – frontową do wideo rozmów i główną o matrycy 5MPx z przydatnym fleszem i autofokusem. Obudowa modelu Blade G wykonana jest z dobrze spasowanych komponentów, a przemyślany design konstrukcji sprawia, że smartfon jest poręcznym gadżetem.

ZTE Blade V skierowany jest przede wszystkim do ludzi młodych i aktywnych, którzy korzystają z mobilnego internetu oraz portali społecznościowych, takich jak Facebook. Prędkość pobierania do 7.2Mb/s, szybki przesył plików za pomocą technologii Bluetooth w standardzie 4.0, aparat o rozdzielczości 5MPx wyposażony w czterokrotny zoom i pomocniczy autofokus – oto główne cechy tego kompaktowego smartfona. Przednia kamera VGA przyda się podczas korzystania z komunikatorów takich jak Skype, a 4GB przestrzeni na przechowywanie ulubionych multimediów można powiększyć za pomocą karty SD nawet o 32GB. 4-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800×480 pikseli oferuje 16 milionów kolorów, a technologia IPS gwarantuje szerokie kąty widzenia oraz stabilne, równomierne podświetlenie.
Źródło: ZTE
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: