GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Spokojna głowa z Samsung, czyli jak przestać się martwić i zacząć cieszyć sprzętem

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-09 17:02 - czytano: 316 razy - dodaj komentarz
Spokojna głowa z Samsung, czyli jak przestać się martwić i zacząć cieszyć sprzętemJak odzyskać zgubiony smartfon? Jak na zawsze zabezpieczyć wszystkie dane na tablecie i już nigdy nie narzekać na brak miejsca na zdjęcia i filmy? Na te pytania odpowie wkrótce na ekranach smartfonów i w aplikacjach mobilnych kampania Samsung Peace of Mind. Peace of Mind to promocja trzech najważniejszych narzędzi. Pierwsze z nich, usługa Find my Mobile umożliwia użytkownikom lokalizację zagubionego bądź skradzionego urządzenia, pokazując na mapie dokładne miejsce, w którym się znajduje.
REKLAMA
Użytkownicy mogą również odtworzyć trasę pokonaną przez urządzenie na przestrzeni ostatnich dwunastu godzin, co ma nieocenione znaczenie dla osób pragnących dowiedzieć się, jak i gdzie utracono urządzenie. Po zlokalizowaniu telefonu lub tabletu usługa Find my Mobile pozwala zdalnie przejąć nad nim kontrolę i zablokować go, uruchomić alarm, a nawet wymazać pamięć. Pozwala to uchronić osobiste dane przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Backup to wbudowana funkcja smartfonów i tabletów Samsung GALAXY, która automatycznie zapisuje wiadomości SMS i MMS, listę połączeń oraz tapetę na serwerach firmy Samsung, kiedy urządzenie jest połączone z Internetem za pomocą WiFi. Dane te można przenieść na nowe urządzenie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Użytkownicy najnowszych urządzeń Samsung GALAXY automatycznie uzyskują dwuletni dostęp do 50 GB przestrzeni dyskowej w usłudze Dropbox. Pozwala to automatycznie zapisywać w Internecie wszystkie wykonywane zdjęcia, które można następnie przeglądać za pośrednictwem bezpiecznej strony Dropbox. Ten obszerny dysk wirtualny może oczywiście posłużyć do przechowywania danych dowolnego rodzaju i udostępniania ich znajomym lub rodzinie. Co więcej, instalując aplikację Dropbox na komputerze, mogą również wtedy korzystać z dodatkowych 50 GB.

Wszystkie te rozwiązania Samsung pomagają chronić najważniejsze dane użytkowników, a kreatywna kampania firmy zachęca do korzystania z nich i uczy ich obsługi. Kampania jest przykładem wykorzystania nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych – precyzyjnego targetowania odbiorców, wykorzystania aplikacji mobilnych i ciekawego designu strony WWW.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: