GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowości filmowe i biblioteka IPLI na dekoderach CP

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-28 17:27 - czytano: 424 razy - dodaj komentarz
Nowości filmowe i biblioteka IPLI na dekoderach CPNajwiększa polska platforma satelitarna wprowadza na dekodery swojej produkcji dostęp do treści płatnych w ramach aplikacji IPLA. Teraz abonenci platformy zyskają możliwość korzystania z całej biblioteki bezpłatnych i płatnych treści IPLI oraz usługi catch-up TV, przygotowanej wyłącznie dla abonentów Cyfrowego Polsatu, z bazą bezpłatnych materiałów z wybranych kanałów z oferty satelitarnej operatora. iałów z wybranych kanałów z oferty satelitarnej operatora.
REKLAMA
Dodatkowo, na start nowej funkcjonalności Cyfrowy Polsat przygotował wyjątkową promocję – wybrane filmy tylko za 1 zł.

Dotychczas użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu, po podłączeniu dekodera do Internetu, mogli oglądać dziesiątki tysięcy bezpłatnych materiałów – filmów, odcinków seriali, różnorodnych programów i wydarzeń sportowych. Teraz mogą zamawiać wszystkie treści płatne, w tym nowości filmowe z największych studiów (m.in. Warner Bros, Universal)i najlepsze programy rozrywkowe. W zasięgu pilota znajdują się takie hity, jak „Szybcy i wściekli 6”, „Wielki Gatsby”, „Kac Vegas 3”, „Niepamięć”, „Jack Pogromca Olbrzymów”, „Układ zamknięty”, „Drogówka”, a już niebawem „Człowiek ze stali”, „Pacific Rim” czy „Minionki rozrabiają”. Poza nowościami dostępna jest także szeroka biblioteka kultowych pozycji, m.in. „Hulk”, „Kroniki Riddicka”, „Krucjata Bourne’a”, „Mumia”, „Sex w wielkim mieście” i wiele innych.

Nowa aplikacja IPLA na dekodery daje także dostęp do usługi catch-up TV operatora, czyli bazy różnorodnych materiałów z wybranych kanałów znajdujących się w pakiecie satelitarnym wykupionym przez klienta. W IPLI znajdują się treści z takich kanałów, jak Polsat, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Sport, AXN, Disney Channel, Fox, MTV Polska, National Geographic, History i innych. W ramach usługi, kierowanej tylko do abonentów Cyfrowego Polsatu, znajdują się m.in. seriale, które podbiły Amerykę - „Wikingowie” oraz „The Walking Dead”. Jeżeli zatem abonent przegapił program lub odcinek ulubionego serialu, w ciągu kolejnych np. 7 dni może go obejrzeć właśnie w IPLI.

Nowa wersja aplikacji IPLA trafiła na wszystkie dekodery Cyfrowego Polsatu z dostępem do Internetu: HD 5000, Mini HD 2000, HD 3000, HD 6000 oraz PVR HD 7000. Umożliwia korzystanie z pełnej biblioteki serwisu, w tym zamówienie jednorazowego dostępu (na 48 godzin) do pojedynczych materiałów wideo, a także wykupienie pakietów: IPLA MIX, IPLA PREMIUM, FILMBOX LIVE oraz IPLA EXTRA na 30 dni.

Abonenci, którzy wykupili dostęp do pakietów IPLI na dekoderze, mogą jednocześnie korzystać z treści IPLI, w ramach jednego abonamentu, także na innych urządzeniach (w zakresie obsługiwanych przez nie funkcjonalności): przez stronę www.ipla.tv oraz za pośrednictwem aplikacji IPLA na komputery, urządzenia mobilne (Android, iOS, Windows Phone) oraz Smart TV (Samsung, Philips, LG). I odwrotnie, posiadając zamówione filmy lub pakiety w ramach aplikacji na inne urządzenia, będą mieli do nich dostęp także na dekoderze.

Dodatkowo, na start nowej funkcjonalności Cyfrowy Polsat przygotował wyjątkową promocję. Dostęp do wybranych filmów kosztuje teraz symboliczną złotówkę. W tej cenie można obejrzeć m.in. takie pozycje, jak: „Idy marcowe”, „Wyspa dinozaura”, „Poznasz przystojnego bruneta”, „Lektor”, „Largo Winch”, „Kac Wawa” i inne.

Aby skorzystać z nowej funkcjonalności dekodera, wystarczy podłączyć urządzenie do Internetu. Dostęp do aplikacji włączany jest automatycznie po pobraniu przez dekoder najnowszej wersji oprogramowania. Nawigacja w aplikacji IPLA na dekoderze jest intuicyjna - użytkownik może wybierać materiały w kategoriach tematycznych: serial, sport, film, dla dzieci. W zależności od dokonanego wyboru zostanie on przeniesiony do ekranu z wyselekcjonowanymi materiałami wideo. Obsługa aplikacji odbywa się za pomocą pilota i jego przycisków kierunkowych. Wyszukiwanie materiałów jest możliwe także za pomocą wyświetlonej na ekranie telewizora klawiatury - zarówno alfabetycznej, jak i numerycznej, która pozwala na wpisywanie zapytań.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: