GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Multimedia Polska kolejnym MVNO działającym na sieci Plus

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-15 17:49 - czytano: 292 razy - dodaj komentarz
Multimedia Polska kolejnym MVNO działającym na sieci PlusMultimedia Polska S.A., dostawca usług telekomunikacyjnych oraz Polkomtel Sp. z o.o, operator sieci Plus, podpisały umowę, w ramach której Plus zapewni Multimediom hurtowy dostęp do sieci mobilnej. Tym samym Multimedia Polska do swojego portfolio usług dołącza usługi telefonii mobilnej (MVNO). W ramach zawartej umowy Grupa Multimedia Polska S.A. zyskała możliwość świadczenia pełnego wachlarza detalicznych usług mobilnych, w tym roaming i dostęp do numerów specjalnych.
REKLAMA
Ponadto Polkomtel zagwarantował nowemu partnerowi m.in. wsparcie w obsłudze klienta, pomoc w zakupie telefonów. Strony podkreślają, że jest to pierwszy etap współpracy i zapowiadają  poszerzanie jej zakresu oraz  rozbudowę oferty produktowej.

- Nasza strategia zakłada stałą rozbudowę oferty i  poszerzanie portfolio świadczonych przez nas usług. Proponowane klientom pakiety zawierają oprócz cyfrowej telewizji, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telefonu, również sprzedaż ubezpieczeń, a dzięki zawartej właśnie umowie z Polkomtelem, solidnym i doświadczonym partnerem, stacjonarną usługę telefoniczną wzbogaci telefon komórkowy - podkreśla Andrzej Rogowski, Prezes Zarządu Grupy Multimedia Polska.

Komercyjny start Multimedia Polska z głosową ofertą MVNO planowany jest jeszcze w tym roku.

- Dla Polkomtelu umowa MVNO z Multimedia Polska to potwierdzenie konsekwentnie realizowanej strategii rozwijania współpracy hurtowej z partnerami posiadającymi silną pozycję na rynku i korzystającymi z naszej infrastruktury. Jest to też dowód zaufania do nas i potwierdzenie wysokiej jakości usług w nowoczesnej sieci Plusa, które oferujemy naszym partnerom  – mówi Tobias Solorz, Członek Zarządu Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel jest w Polsce liderem w zakresie współpracy z partnerami hurtowymi w oparciu o umowy roamingu krajowego i umowy typu MVNO, których obecnie posiada kilkanaście.

Grupa Multimedia Polska to ogólnopolski operator telekomunikacyjny, świadczący usługi cyfrowej telewizji kablowej, internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telefonu -  825 tysiącom abonentów.
Źródło: Multimedia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: