GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Horror, anime i komedia – aplikacja Vodeon na platformie Samsung Smart TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-15 17:31 - czytano: 274 razy - dodaj komentarz
Horror, anime i komedia – aplikacja Vodeon na platformie Samsung Smart TVJuż od 15 listopada na platformie Samsung Smart TV dostępna będzie aplikacja Vodeon, oferująca dostęp do filmów fabularnych oraz seriali z serwisu Vodeon.pl. Najgłośniejsze premiery będą dostępne w ramach płatnej usługi Premium. Platforma Samsung Smart TV jest pierwszą na rynku, na której dostępna jest aplikacja Vodeon*. Z programu mogą korzystać zarówno posiadacze najnowszej wersji telewizorów i urządzeń Blu-ray Samsung Smart TV z serii F, jak i wcześniejszych z lat 2011 i 2012.
REKLAMA
Vodeon
Samsung
Aplikacja Vodeon daje łatwy dostęp do filmów znajdujących się w serwisie Vodeon.pl, którego repertuar zdominowany jest przez takie gatunki jak horror, sensacja, komedia oraz japońskie anime. W serwisie znajdziemy też unikalną ofertę  - ekskluzywnie w Vodeon.pl jest ponad 100 filmów. Kolejne 100 pozycji filmowych zostanie dodanych do katalogu aplikacji w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Tych produkcji nie znajdziemy w ofercie żadnego innego polskiego serwisu VOD.

Twórcy serwisu Vodeon zapowiadają specjalne premiery filmowe z okazji debiutu aplikacji na platformie Samsung Smart TV. Po takich deklaracjach możemy się spodziewać rarytasów z najwyższej półki.

-Vodeon.pl to uruchomiony pod koniec 2012 r. serwis VOD z filmami fabularnymi i serialami. Jego repertuar znacząco różni się od oferty innych polskich portali VOD i skierowany jest do aktywnego widza szukającego nowoczesnej rozrywki poza głównym nurtem. W ramach wyłącznej oferty vodeonu dostępne są m.in. remasterowane i udostępniane w formacie FULL HD przeboje z Chuckiem Norrisem, najlepsze horrory z całego świata, parodie przebojów kinowych oraz japońskie anime. Współtwórcą serwisu jest znany krytyk filmowy Tomasz Raczek.      
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: