GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

iplex: filmy, seriale i bajki na czterech różnych ekranach (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-13 13:42 - czytano: 410 razy - dodaj komentarz
iplex: filmy, seriale i bajki na czterech różnych ekranach (wideo)Klienci T-Mobile otrzymują dostęp do iplex na smartfonie, tablecie, komputerze i telewizorze typu Smart TV. Mogą zacząć oglądać film na smartfonie, a skończyć w domu na telewizorze. Aplikacja iplex powered by T-Mobile jest jednym z Hitów wchodzących w skład nowej usługi T-Mobile MyBox, Pozwala ona na korzystanie z przydatnych aplikacji bez kupowania ich w sklepie Google'a, a więc nie wymaga posiadania karty kredytowej. Płatności za dostęp do iplex powered by T-Mobile i innych Hitów doliczane
REKLAMA
są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są z konta użytkownika pre-paid.

Filmy i seriale na czterech ekranach
Aplikacja iplex powered by T-Mobile pozwala na swobodne korzystanie z bogatej biblioteki materiałów filmowych na smartfonach i tabletach działających pod kontrolą Androida (2.2 i nowszego). Można ją pobrać za pośrednictwem wspomnianej usługi MyBox, którą ściągamy, wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX pod numer 80545. T-Mobile MyBox łatwo też pobrać stąd! Ogromną zaletą rozwiązania jest to, że klienci T-Mobile mogą korzystać z iplex powered by T-Mobile nie tylko na urządzeniach mobilnych.

Chociaż przy obecnej wielkości wyświetlaczy te ostatnie z powodzeniem służą nam do oglądania wideo w dowolnym miejscu i czasie, twórcy iplex pomyśleli także o użytkownikach, którzy preferują większe ekrany. Dzięki temu osoby korzystające z oferty iplex i T-Mobile otrzymują dostęp do usługi na czterech rodzajach urządzeń: smartfonie, tablecie, komputerze oraz telewizorze typu Smart TV (po jednym z urządzeń każdego typu). Wszystko to w opcji multiroom i z unikalną możliwością rozpoczynania filmu na jednym ekranie, a kończenia go na innym.

Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: