GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

BZWBK24 TV – aplikacja na telewizory Samsung Smart TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-22 15:18 - czytano: 473 razy - dodaj komentarz
BZWBK24 TV – aplikacja na telewizory Samsung Smart TVKlienci Banku Zachodniego WBK, a równocześnie posiadacze telewizorów marki Samsung Smart TV z dostępem do Internetu, mogą korzystać z bankowości elektronicznej także na swoim telewizorze. 21 października została udostępniona pierwsza na polskim rynku aplikacja bankowa, którą pobrać można w Samsung Apps dla telewizorów Samsung Smart TV z 2011, 2012 i 2013 roku oraz na urządzenia Blu-ray z funkcją Smart Hub z 2012 i 2013 roku.
REKLAMA
BZWBK24 TV
BZWBK
Jest to pierwsza w Polsce i druga w Europie taka funkcjonalność bankowa w tym sklepie.

- Aplikacja BZWBK24 TV dostępna jest już w Samsung Apps.  Osoby, które mają rachunek w Banku Zachodnim WBK mogą, wykorzystując te same dane do logowania, którymi posługują się w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej, sprawdzić informacje o swoich rachunkach – mówi Tomasz Niewiedział, dyrektor Obszaru Bankowości Mobilnej i Internetowej. -W bardzo czytelny sposób na dużym ekranie zaprezentowane są salda i dostępne środki, istnieje możliwość sprawdzenia szczegółów oraz historii rachunków, kart i oszczędności, a także kursów walut – dodaje.

Rynek Smart TV jest bardzo podzielony, każdy producent dostarcza własne narzędzia developerskie i rozwija własny sklep z aplikacjami. Samsung – to niekwestionowany lider zarówno na świecie jak i na polskim rynku. Potencjał rozwoju tego typu platform jest bardzo duży - szybkie łącza internetowe, do których podłączone są telewizory, wraz  z wielkością i jakością ekranów, pozwalają z optymizmem patrzeć na szybkie zaakceptowanie i wykorzystanie  aplikacji bankowych.

W Samsung Smart TV znajdziemy już ponad 100 bezpłatnych polskich aplikacji. Korzystanie z ich zawartości w niektórych przypadkach może być płatne. Możemy tam skorzystać z materiałów wideo (filmy, seriale, programy informacyjne i rozrywkowe), muzyki (klasyczne i dobrze znane stacje radiowe, radio internetowe, muzyka na żądanie czy karaoke) czy też  edukacyjnych. Można też zamawiać jedzenie za pośrednictwem aplikacji SmartFood czy też wybierać z ponad 300 aplikacji globalnych. Wystarczy nacisnąć przycisk SmartHub w pilotach telewizorów Samsung Smart TV, aby wejść w świat nowoczesnej telewizji nieograniczonej ramówką i Internetu z tysiącami filmów, informacji i wieloma stacjami radiowymi.

Twórcą aplikacji i partnerem technologicznym projektu jest firma eLeader.
Źródło: BZWBK
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: