GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kingston partnerem konferencji Microsoft Technology Summit 2013

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-15 18:02 - czytano: 293 razy - dodaj komentarz
Kingston partnerem konferencji Microsoft Technology Summit 2013Kingston Technology Europe Co LLP został partnerem ósmej edycji konferencji Microsoft Technology Summit, która odbędzie się w dniach 22-23 października 2013 roku w warszawskim Centrum EXPO XXI. Na stoisku Kingston zaprezentuje swoje najciekawsze rozwiązania dedykowane serwerom. Podczas konferencji firma przedstawi ofertę usługi przedsprzedażowej KingstonConsult przeznaczonej dla klientów biznesowych. Koncentrując się na trzech kluczowych elementach - wydajności,
REKLAMA
pojemności i zasilaniu - eksperci firmy Kingston opracowują konfigurację indywidualnie dopasowaną do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zapewnia to zwiększenie pełnego potencjału wydajności pamięci firmowych serwerów. Odwiedzając stoisko firmy Kingston będzie można zobaczyć pracę wirtualnych maszyn na już zoptymalizowanych serwerach.

Kingston Technology zaprezentuje również swoje dyski klasy Enterprise, SSDNow: E100 oraz najnowszy produkt - E50. E100 osiąga 10-krotnie lepsze wyniki wytrzymałości oraz niezawodności w porównaniu do standardowych dysków SSD. Do zwiększenia liczby operacji wejścia-wyjścia na sekundę (IOPS), potrzeba znacznie mniej dysków SSD niż wtedy, gdy używano do tego tradycyjnych HDD. Przekłada się to na mniejszy rozmiar serwera oraz macierzy dyskowych. Z kolei, E50 umożliwia organizacjom zorientowanym na wysoką wydajność, które nie mają wysokich potrzeb co do wytrzymałości, uzyskać ten sam poziom wydajności jak SSDNow E100 w niższej cenie.

Eksperci z firmy Kingston obecni na konferencji, przedstawią również działanie napędu USB DataTraveler Workspace, który został stworzony z myślą o organizacjach korzystających z systemu Windows To Go. Jest to w pełni zarządzalny firmowy obszar roboczy systemu Windows 8 umieszczony na specjalnie skonfigurowanej rozruchowej pamięci USB. Urządzenie umożliwia administratorom IT bezproblemową obsługę typowego dla pracowników mobilnych modelu pracy „przynieś własny komputer” oraz obsługę pracowników tymczasowych, którzy potrzebują dostępu do środowiska firmowego, bez konieczności obniżenia poziomu zabezpieczeń.
Źródło: Kingston
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: