GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Fotolia wprowadza nową kolekcję zdjęć i aplikację na smartfony Fotolia Instant

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-11 13:30 - czytano: 671 razy - dodaj komentarz
Fotolia wprowadza nową kolekcję zdjęć i aplikację na smartfony Fotolia InstantW odpowiedzi na nowe trendy łączące mobilność, smartfony oraz social media, Fotolia – wiodąca w Europie agencja microstockowa – przedstawia nową kolekcję obrazów oraz aplikację stworzoną z myślą o zdjęciach robionych telefonem. Dzięki aplikacji Fotolia Instant, przeznaczonej dla telefonów iPhone 4 i nowszych. Nowe możliwości Instant. Z aplikacją Fotolia Instant, wszyscy robiący zdjęcia przez iPhone mogą je zmienić dodając różnorodne filtry, tagować oraz przesyłać bezpośrednio do bazy zdjęć Fotolia.
REKLAMA
Fotolia
GBI
Fotolia
GBI
Dzięki nowym filtrom i prostej obsłudze, aplikacja pozwala użytkownikom na robienie lepszych, bardziej estetycznych ujęć bez utraty jakości obrazu i rozdzielczości. Zdjęcia przeznaczone do kolekcji Fotolia Instant muszą spełniać te same standardy jakości i estetyki, oraz wymogi prawne związane z własnością intelektualną, jak wszystkie inne obrazy sprzedawane w serwisie. Aplikacja Fotolia Instant w prosty sposób umożliwia użytkownikom przesyłanie cyfrowych zdjęć do serwisu bezpośrednio ze smartfonów, dzięki czemu cały proces jest szybki i efektywny.

Nowa kolekcja – nowe obrazy w przystępnych cenach

Kolekcja Fotolia Instant oferuje użytkownikom nową możliwość wzbogacenia swojej komunikacji wizualnej, dzięki wysokiej jakości zdjęciom w przystępnej cenie. Wszystkie obrazy sprzedawane na platformie Fotolia będą kosztować 3 kredyty (około 6,54 zł w zależności od pakietu). W kolekcji znajdą się obrazy o specyficznym charakterze, bardziej spontaniczne i „zatrzymujące chwilę” w kadrze.

 – Wzrost aktywności użytkowników w social networkingu i ciągłe udoskonalenia jakości aparatów fotograficznych w smartfonach zrodziły bardziej spontaniczną i szybką kulturę komunikacji ikonograficznej. Ma ona mniej sztywną i zupełnie inną formę niż wcześniej – mówi prezes i współzałożyciel Fotolia LLC Oleg Tscheltzoff. – Niewiarygodny sukces aplikacji fotograficznych na smartfony dowodzi jak bardzo nasza społeczność lubi dzielić się nieformalnymi i spontanicznymi momentami ze swojego życia – dodaje Oleg Tscheltzoff.

Aplikację Fotolia Instant można od dziś pobrać za darmo w Apple Store, w nadchodzących tygodniach pojawi się także wersja aplikacji dla smartfonów z systemem Android. Wkrótce dostępna będzie również aplikacja na iPada, która pozwoli użytkownikom na przeglądanie biblioteki banku zdjęć Fotolia i pobieranie obrazów.
Źródło: GBI
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: