GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Biznes non Stop z T-Mobile – nielimitowane usługi w kraju i UE

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-03 14:38 - czytano: 1213 razy - dodaj komentarz
Biznes non Stop z T-Mobile – nielimitowane usługi w kraju i UEOd 4 października br. klienci biznesowi nie muszą dbać o ilość minut dostępnych w abonamencie. Zobaczcie szczegóły nowej oferty dla firm. Nowa oferta Biznes non Stop przygotowana dla przedsiębiorców przez T-Mobile to proste rozwiązanie, w którym mają oni do dyspozycji 5 abonamentów w trzech różnych kategoriach: nielimitowanych usług w T-Mobile w kraju, nielimitowanych usług w Polsce oraz nielimitowanych usług w Unii Europejskiej.
REKLAMA
W najniższym abonamencie oferty Biznes non Stop za 29,90 zł netto przedsiębiorca otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do sieci T-Mobile w kraju oraz pakiet 500 MB na swobodne korzystanie z Internetu w Polsce. W abonamencie za 49,90 zł netto pakiet nielimitowanych połączeń i SMS-ów obejmuje, oprócz sieci T-Mobile, również pozostałe sieci w Polsce – komórkowe i stacjonarne. Pakiet danych w tej opcji to już 1 GB na łączenie się z siecią w Polsce.

Dla przedsiębiorców, którzy współpracują z firmami oraz klientami w całej Unii Europejskiej, T-Mobile przygotował pakiet trzech różnych zestawów z nielimitowanymi połączeniami w UE.

W najniższym z nich przedsiębiorca za 79,90 zł netto korzysta z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi sieciami w kraju oraz z nielimitowanych połączeń przychodzących w roamingu w UE. Ponadto otrzymuje pakiet 100 minut na połączenia międzynarodowe oraz większy pakiet danych na korzystanie z Internetu w kraju obejmujący 2 GB. W abonamencie za 199,90 zł netto przedsiębiorca otrzymuje dodatkowo nielimitowane połączenia międzynarodowe do UE oraz pakiet 5 GB danych. Zestaw za 349,90 zł netto to opcja Premium z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich w kraju i w UE. Na korzystanie z Internetu w kraju przedsiębiorca otrzymuje w nim 10 GB, a na surfowanie w UE 50 MB danych.

W przypadku oferty Biznes non Stop z urządzeniami abonamenty za zestawy są wyższe od 10 do 150 złotych. Dla klientów przenoszących numer od innego operatora T-Mobile przygotował bonus w postaci abonamentu niższego nawet o 50 złotych miesięcznie.

Dodatkowo za przeniesieniem numeru do T-Mobile przemawia zasięg i jakość sieci udostępnianej przedsiębiorcom przez T-Mobile. Aktualnie łącznie, w zasięgu szybkiego mobilnego Internetu oferowanego przez T-Mobile w technologiach UMTS 900/2100 jest już blisko 90% populacji Polski. Zgodnie z prowadzonymi przez T-Mobile badaniami jakości zmodernizowanej sieci, metodą tzw. drive testów, średnie prędkości przesyłania danych wahają się pomiędzy 10 a 15 Mbps. Prędkości transferu danych na tym poziomie pozwalają na swobodne korzystanie z mobilnego Internetu, w tym także oglądanie treści video w rozdzielczości HD.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: